×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
4. jūnijs, 2014
Drukāt

Putins stāsta, ka Krievija nav iesaistīta Ukrainas konfliktā (22)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins intervijā Francijas televīzijas kanālam “TF1” un radiostacijai “Europa-1” stāstījis, ka Ukrainas austrumos notiekošajās vardarbīgajās sadursmēs nav iesaistīti Krievijas bruņotie spēki un ka Krievijai nav nolūka anektēt Doņeckas apgabalu.

“Nekādu Krievijas armijas daļu vai kara instruktoru Ukrainas dienvidaustrumos nav bijis un nav arī šobrīd,” apgalvoja Putins, kad kāds franču žurnālists viņam jautāja, vai Krievija apsver iespēju veikt bruņotu iejaukšanos Ukrainā. Putins arī klāstīja, ka Krievijai nav nekādu nodomu “anektēt vai destabilizēt Ukrainas dienvidaustrumus”. “Mēs ar to nekad neesam nodarbojušies un nenodarbosimies,” sacīja Putins. “Ukrainas valdībai ir jānodibina dialogs ar vietējiem iedzīvotājiem, un tas jādara pārrunu ceļā, nevis ar ieročiem, tankiem, lidmašīnām.”

Putins prātoja, ka Ukrainas krīzei nevajadzētu kļūt par iemeslu jauna aukstā kara sākumam. “Es uzstāju uz to, lai cilvēkiem, lai kur arī viņi nedzīvotu, ir jābūt tiesībām un iespējām tās aizsargāt. Tikai par to ir runa,” Francijas medijiem klāstīja Krievijas prezidents.

Putins ar šādiem paziņojumiem nācis klajā laikā, kad Ukrainas austrumos valsts drošības spēki pastiprina pretterorisma operācijas pret prokrieviskajiem teroristiem, kuri saņem atbalstu no Krievijas. No Krievijas Ukrainā regulāri iekļūst bruņotie formējumi un nelegālie ieroči. Tāpēc Putina sacītais Francijas medijiem vērtējams kā tikpat liekulīgs kā iepriekš Krievijas rosinātais priekšlikums Ukrainas austrumos veidot “humānos koridorus”.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Ka krieviem nav kauna par tādu Fīreru !

 2. Ja ņevinnaja

 3. NEE NEEEEE PLJUTENS NAV VAINIIGS,KAUTKAADI MARSIESI BRAUKAA,VARBUUT CECENI-VAI NU LATVIESI,VAI IGAUNI,BET NEKAADAA GADIIJUMAA PUTINA ASINS SUNI.

 4. Šeit ir tikai viens mans komentārs – stulbs un vēl stulbāks. Viņš jau nav vesels!

 5. Nu bruņotie spēki varbūt arī nē, bet visādi algotņi un salašņas gan.

 6. Nu ko lai saka, nabaga Putinam ir sūdīgi ar informāciju 🙂

 7. Putina Krievija turpina cariskās Krievijas politiku, „kurai kalpoja milzīgais piespiedu aparāts, slepenie dienesti un ideoloģija – impērisms, monarhisms, pareizticīgums un nacionālais mesiānisms”. Arī boļševiku Krievijas galvenie instrumenti – divu dažādu standartu izmantošana, netiek aizmirsti, kur „Vienas programmas un lozungi tika paredzēti darbībām valsts iekšienē… Pavisam citi lozungi, principi, programmas un mērķi tika sludināti, runājot ar valstu valdībām, starptautiskajām organizācijām, ietekmīgiem Rietumu cilvēkiem, demokrātisko pasauli”. Jau toreiz visu plānoja Maskavā, un šodien nekas jau nav mainījies. Krievija uzvedas nevis kā sadarbības partneris, bet gan kā pretinieks. Mērķis – neatkarīgo valstu un to teritoriju kolonizācija. Šos mērķus nosaka it kā t.s. „krievu pasaules” uzturēšanas vārdā nekas cits, kā Kremlis. Šīs idejas vārdā tiek uzturēta Piedņestras pašpasludinātā republika. Arī Doņeckas tautas republika ir kārtīga izkārtne nemiera uzturēšanai reģionā. Kāpēc Putina Krievija neiestājas par kara pārtraukšanu un neaicina savus tautiešus nolikt ieročus? Neaizmirsīsim, ka jau cariskās Krievijas patvalža vadoņi atzina, ka Krievija tapusi uz citu valstu iekarošanas un kolonizācijas pamata. „Krievija ir izveidota ar durkļu, nevis diplomātijas palīdzību,”1903.gadā Pleve sacīja imperatora padomei, ieteikdams „mazu uzvaras vainagotu karu” kā veidu, lai politiskos nemierus nogludinātu ar patriotisku eiforiju.”

 8. Vai Ukrainai jāvienojas arī ar čečeniem un citiem Krievijas pilsoņiem, kuri karo Ukrainā bandītu un teroristu pusē? Par saviem Pilsoņiem Krievijai jāatbild pilnībā. Tāpat Krievijai jāatbild par to melu propogandu un fašis-/putinisko histēriju valsts kontrolētajos masu mēdijos.

 9. Putins ,kā jau vecs čekists ,zina,ja melot,tad tā ,lai visiem no pārsteiguma žokļi atkaras. un pēc tam uz piecām minūtēm zūd runasspējas. Pa to laiku,kad visi atsāk stostīties,viņš jau ir prom.

 10. ņevinovataja ja, on sam naprosilsja!

 11. Protams nav – ieročus prokrieviskie teroristi paši iepērk ”Seļprodukti” veikalos, tur arī raķetes un munīcija, tad lavās cauri Krievijas robežsardzei… Kam to var iestāstīt -ja ne hūtei, ZZS faniem un SC. Pazīstot perfekto Krievijas robežsardzes sistēmu, bet kāda augstāka rīkojuma ne soli…Arī jaunākās paudzeas automāti veikalos netirgojas…
  Tas ir lielākais blefs, un tāds pats kas ir ar runām ka NATO ir okupējusi Latviju – pat prezidents par to ne vārda, kur nu vēl ZZS un hūte…

 12. Mazums ko kaut kāds urlu mērglis apgalvo.

 13. Putins vienkārši melo.

 14. … Vai nu Putins dzivo iluzijas vai ir pazaudejis kontroli Zirinovska vai komunaku klikei un tadejadi par Krievijas brunotiem spekiem, robezsargiem un attiecigiem ministriem, vai tiesam melo un shemo … ka citadi izskaidrot caurumaino robezu, par kuru Ukraina iebrauc apbrunotas teroristu bandas … ?

 15. Putina kungs varētu paskaidrot, kādas sarunas viņš rīkotu, ja, piemēram, kādā no Krievijas apgabaliem ar ieročiem bruņotu iedzīvotāju grupas pieprasītu atdalīšanos no Krievijas.

 16. putins ne tikai to staasta … 🙂

 17. Ka tas kremļvaldnieks ir melis, nevienam šaubu nav , tikai viņam pašam būtu jākaunās par to. Bet cekists paliek cekists – cik tālu vēl līdz visarinoviča stilam ?

 18. Un ja Usa saka ka ir patiesība, Obanis ir taisnīgs un Ukrainā pat neko nedara.

 19. “Putins stāsta, ka Krievija nav iesaistīta Ukrainas konfliktā”
  —————–
  Vai kāds nav aizdomājies, kāpēc Putins apgalvo, ka nav iesaitīts Ukrainas konfliktā, un ko ar to grib panākt vai arī pateikt. Manī parādījās tāda ķecerīga doma. Putins joprojām noliedz, ka ar viņa akceptu notiek tas Ukrainas ļembasts.
  Vērtējot pašā Krievijā notiekošo, ir skaidri redzams, ka tas kas notiek ar Krievijā ir ar prezidenta ziņu vai akceptu. Arī Krimas ieņemšana bija parādīta, kā Krimas tautas apzinata izvēle un cīņa, lai pievienotos Krievijai, kaut patiesībā tā bija klasiska teritorijas okupācija un pievienošana Krievijai. Turpinājumā par Ukrainas austrumu apgabaliem, tad situācija ir ļoti interesanta. Lai atsavinātu šos apgabalus par labu \krievijai, tiek piesaistīti nezināmi “žaļie” cilvēciņi, čečeni un abhāzijas cilvēki. Rodas jautājumi, vai šie cilvēki iet apzināti reālās kaujās nāvē, kaut kādu idejisku mērķu vārdā, vai tiek dāsni apmaksāti. Izskatās no malas, ka tās ir apmaksātas darbības. Paliek jautājums, kas to visu apmaksā, un kā interesēs tiek darīts. Vienīgais kam ir interese, tā ir Krievija, jo nevar pieļaut pat sapņos, ka Ukraina varētu aiziet no Krievijas ietekmes tagad kad ir noslēgts līgums par eirāzijas savienības izveidi. Bez Ukrainas šai savienībai nav pilvērtīgas nākotnes. Un pats beidzamais, ko es gribu teikt, ka Krievija gatavojas kā Ukrainas nācijas glābejs ierasties un atbrīvot Ukrainas teritoriju no seperāstitu bandām, un censties pierādīt pasaulei un NATO, ka šajā Ukrainas ļembastā Krievijas valsts nebija iesaistīta. Pats interesantākais, ka liela pasaules sabiedrības daļa eiropā un citur to uztvers par patiesību. Vai Baltijas valstis tam noticēs, ir jautājums, un no tā ir atkarīga Baltijas valstu un Latvijas kā valsts pastēšana nākotnē.

 20. Melnītis Pūkainītis Atbildēt

  Daļā krievvalodīgās pasaules vērojama tāda kā vienošanās: ja Putins saka, ka melns ir balts, tad mēs visi tam ātri noticam un citiema rī to sakām ar pilnu krūti pārliecības! Jo Rietumi un ASV pirmkārt ir drausmīgs ienaidnieks visiem, kas runā krieviski, un otrkārt normāli cilvēki ar jebkādām tiesībām vispār nekā citādi nevar runāt, kā krieviski un vienā tekstā.

Draugiem Facebook Twitter Google+