×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
14. aprīlis, 2016
Drukāt

Putins televīzijas tiešraidē paziņo, ka meldonijs nav dopings (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien paziņoja, ka meldoniju nedrīkst uzskatīt par veiktspēju uzlabojošām zālēm.

Visā pasaulē ir bijuši 172 pozitīvi medonija testi kopš Latvijas zinātnieku izstrādātās sirds zāles ar 1. janvāri ir sportā ir aizliegtas. Līdz šim lielākā šo zāļu lietošanā pieķerto sportistu daļa bijusi no Krievijas, ar tenisisti Mariju Šarapovu priekšgalā.

Televīzijas tiešraidē, kur Putins atbild uz iedzīvotāju jautājumiem, viņš sacīja, ka [meldonijs] ”neietekmē rezultātus, tas ir pilnīgi skaidrs”, bet tā vietā ”uztur sirds muskulatūru labā stāvoklī”.

Putins arī sacīja, ka nedomā, ka īpaši tiktu medīti Krievijas sportisti, taču kritizēja Pasaules antidopinga aģentūru (WADA), kas nav veikusi pētījumus par to, cik ilgi šīs zāles paliek organismā pēc to lietošanas.

Vairāki sportisti savlaicīgi ir pārtraukuši lietot meldoniju pirms to aizliedza, taču tas joprojām parādās testos.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. MELDONIJS NAV DOPINGS! MILDRONĀTS IR ĻOTI LABS SIRDIJ!!! ĻOTI!!!!

  2. Izrādās, ka Pu arī medicīnā un ķīmijā ir liels profi! Labi saprot srds muskuļu jautājumus. Vēl vajag noskaidrot, ko Obama, Merķele, Olands un c. par šo jautājumu runā.

  3. Pasaules antidopinga aģentūru (WADA) izgazusies!!! Kads negods!!! Cik neprofesionali!!! Kaa tiem var uzticeties nakotnee?

Draugiem Facebook Twitter Google+