×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
18. decembris, 2014
Drukāt

Putins: Ukrainai jābūt vienotai valstij (4)

Foto-EPAFoto-EPA

Ukrainai ir jāsaglabājas kā vienotai valstij, ceturtdien tradicionālajā preses konferencē paziņoja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

“Mēs sagaidām, ka Ukrainā tiks atjaunota vienota politiskā telpa. Kāda tā būs, ir grūti pateikt,” norādīja Kremļa saimnieks.

Viņš arī uzsvēra, ka konflikts Ukrainā var tik atrisināts vienīgi politiskiem līdzekļiem, un apsūdzēja Kijevu, ka tā centusies to darīt, pirmkārt, militāriem līdzekļiem, bet tagad esot ķērusies pie ekonomiskās blokādes pret teritorijām, kuras kontrolē Maskavas finansētās un apbruņotās teroristu bandas.

Vienlaikus Putins kārtējo reizi izmantoja Kremļa propagandas jau ierasto klišeju, paziņojot, ka Ukraina, cenšoties apspiest teroristu bandas, esot valsts austrumos īstenojusi “soda akcijas”.

Tajā pašā laikā viņš kārtējo reizi noliedza, ka Ukrainas austrumos atrastos Krievijas militārpersonas, uzsverot, ka tur karojot vienīgi “brīvprātīgie”, kurus nedrīkstot dēvēt arī par algotņiem.

“Visi cilvēki, kas pēc sirds aicinājuma pilda savu pienākumu vai brīvprātīgi piedalās karadarbībā Ukrainas austrumos, nav algotņi, jo naudu par to nesaņem,” apgalvoja Putins.
Viņš gan nepaskaidroja, kā Krievija var pieļaut, ka no tās teritorijas uz kaimiņvalsti pastāvīgi plūst bruņotu cilvēku bandas un smagais bruņojums.

Tā vietā viņš paziņoja, ka Rietumi rīkojas kā “impērija”.

“Viņi nolēma, ka ir uzvarējuši, ka tagad viņi ir impērija un ka pārējie ir vasaļi, un ka tie ir iespiesti stūrī,” norādīja Krievijas līderis.

Tajā pašā laikā iepriekš viņš paziņoja, ka Rietumu sankcijām, kas vērstas pret Maskavu, reaģējot uz agresiju pret Ukrainu, ir salīdzinoši neliela loma Krievijas ekonomikas problēmās.

Viņš izteicās, ka sankcijas veido 25 līdz 30% no pašreizējām tautsaimniecības problēmām.
Krievijas smagā ekonomiskā situācija “nav cena par Krimu, tā ir cena par mūsu centieniem pašsaglabāties kā nācijai, kā civilizācijai, kā valstij”, uzsvēra Putins.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. ensoru.net/politika/1185-glavarey-dnr-i-lnr-arestovali-i-vyvezli-v-moskvu.html
    Sāk arestēt seperātistu vadoņus

  2. Krimu ieskaitot!

  3. Aizver savu robežu ar Ukrainu un beidz nekaunīgi melot.

  4. ”Putins: Ukrainai jābūt vienotai valstij” – piemirsa teikt vai nepateica – Krievijas sastāvā…

Draugiem Facebook Twitter Google+