×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
1. maijs, 2012
Drukāt

Putins un Medvedevs piedalās 1.maija gājienā Maskavā

gajiens

Krievijas premjerministrs un jaunievēlētais prezidents Vladimirs Putins un pašreizējais prezidents Dmitrijs Medvedevs otrdien piedalījās arodbiedrību rīkotajā 1.maija gājienā Maskavā.

Putins, Medvedevs un Maskavas mērs Sergejs Sobjaņins gāja demonstrantu kolonnas priekšgalā un sarunājās ar gājiena dalībniekiem. Tieši viņiem aiz muguras tika nests plakāts “Mēs esam spēks!” Bija redzami arī plakāti “Putins! Medvedevs! Uz priekšu, Krievija!” un “Darbaļaudis par Putinu un Medvedevu”.

Gājiena dalībnieki sita bungas un dziedāja patriotiskas dziesmas. Pēc policijas vērtējuma, arodbiedrību gājienā Maskavā piedalījās apmēram 150 000 cilvēku.

Pēc gājiena Putins un Medvedevs kopā ar arodbiedrību līderiem devās uz alus bāru “Žiguļi” Arbatā. Tur Putins ēda jēra gaļas desu ar ceptiem kartupeļiem, bet Medvedevs – mencu ar vārītiem kartupeļiem, un abi piedzēra nefiltrētu “Žiguļu” alu. Uz galda bija arī uzkodas – voblas, vēži, čipsi un riekstiņi.

1.maija gājieni otrdien notiek arī daudzās citās Krievijas pilsētās. Krievijā 1.maijs ir brīvdiena, kad tiek atzīmēti Pavasara un darba svētki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+