Mobilā versija
-0.3°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
5. augusts, 2014
Drukāt

Putins uzdod Krievijas valdībai izstrādāt pretpasākumus Rietumu sankcijām

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins otrdien uzdevis valdībai izstrādāt atbildes pasākumus uz Rietumu sankcijām.

“Es jau šodien tādu uzdevumu noformulēju,” darba vizītē Voroņežā pavēstīja Putins. “Politiski instrumenti spiedienam uz ekonomiku ir nepieņemami, tie ir pretrunā visām normām un noteikumiem, un šajā sakarā Krievijas valdība jau piedāvājusi virkni atbildes pasākumu uz tā dēvētajām sankcijām no dažu valstu puses. Domāju, ka mūsdienu apstākļos ar mērķi nodrošināt mūsu preču ražotāju intereses mēs pilnībā varam par to padomāt.”

Turklāt Putins pieprasīja, lai Krievijas atbilde uz Rietumu sankcijām būtu “akurāta”. “Protams, tas ir jādara ārkārtīgi akurāti, lai atbalstītu mūsu ražotājus, bet nekaitētu patērētājiem,” viņš norādīja.

Viņš uzsvēra, ka ražotājiem dažādās valstīs jāatrodas vienā konkurences vidē, kas atbilst nacionālās drošības interesēm un Pasaules Tirdzniecības organizācijas noteikumiem.

Jau ziņots, ka jūlija beigās Eiropas Savienība un ASV noteica ekonomiskās sankcijas pret Krieviju, lai sodītu to par agresiju pret Ukrainu.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+