Mobilā versija
+18.0°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
26. maijs, 2014
Drukāt

Putinu nokaitina prinča Čārlza izteikumi (5)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Krievijas prezidents Vladimirs Putins uzskata, ka Britānijas princis Čārlzs, pielīdzinot viņa politiku Hitlera uzvedībai, izteicies “nepieņemami”.

“Es ne­esmu dzirdējis šos izteikumus. Ja tas ir tā, tad tas, protams, ir nepieņemami. Es uzskatu, ka viņš arī pats to saprot, viņš ir audzināts cilvēks. Es esmu pazīstams ar viņu, ar karaliskās ģimenes locekļiem. Tā nav karaliska uzvedība,” paziņoja Putins. “Bet mēs pēdējo gadu laikā un es personīgi pie daudz kā esmu pieradis un savā darbā vadīšos, nevis sekojot tam, ko par mani runā, bet, kā es to jau esmu uzsvēris, sekojot Krievijas tautas interesēm,” norādīja Krievijas prezidents. Laikraksts “Daily Mail” ziņoja, ka Čārlzs vizītes laikā Kanādā, tiekoties ar 78 gadus vecu sievieti, kura savulaik zaudējusi tuviniekus holokaustā, salīdzinājis Putinu ar Hitleru. Prinča teiktajam bijuši vairāki liecinieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Princis Čārlzs vēl maigi izteicās. Es to urlu .. vienmēr esmu uzskatījis par civilizācijas ..

  2. Patiesība kož kaulā?

  3. Hitlers arī darbojās Vācu tautas interesēs!Putins Krievu ,kur starpība????

  4. Interesanti, kas Putina kungu šajās dienā nenokaitina?

  5. bez iemesla taapat no saules duuriena to charlzs neteica, tak

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Ķīnas karakuģi uz Baltijas jūruPlānotā Ķīnas karakuģu piedalīšanās jūlija nogalē Baltijas jūrā gaidāmajos manevros kopā ar Krieviju var pastiprināt spriedzi reģionā, uzskata Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.
Draugiem Facebook Twitter Google+