×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
16. oktobris, 2017
Drukāt

Putnis organizēs “Progresīvo” partiju (30)

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Roberts Putnis

Kādreizējais Kultūras ministrijas Mediju politikas nodaļas vadītājs Roberts Putnis kļuvis par partijas “Progresīvie” ģenerālsekretāru un no šī politiskā spēka rindām nākamgad gatavojas kandidēt Saeimas vēlēšanās.

Roberts Putnis telefonsarunā apstiprināja, ka saņēmis šādu piedāvājumu no “Progresīvo” pārstāvjiem un izlēmis tam piekrist. Viņš esot šīs partijas biedrs jau kopš tās dibināšanas šā gada februārī, bet savu politisko piederību nav īpaši uzsvēris.

“Šo partiju izvēlējos, jo man tuvas tās sociāldemokrātiskās idejas, redzu šeit gan milzu ideālismu, gan profesionālu kapacitāti. Uzskatu, ka ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kuram vien to neliedz profesionālie standarti, būtu jāiestājas sev pieņemamā partijā, jo tikai caur aktīvu līdzdarbošanos mēs varam nodrošināt atklātu un caurspīdīgu politiku,” sprieda Putnis.

Ģenerālsekretāra amatā viņa galvenie pienākumi būšot saistīti ar partijas organizatoriskiem un saimnieciskiem jautājumiem – jaunu biedru piesaistīšana, līdzekļu vākšana, kā arī sagatavošanās priekšvēlēšanu kampaņai. Putnis atzina, ka no šīs partijas rindām plāno arī startēt 13. Saeimas vēlēšanās. Politiski viņa galvenās intereses būšot kvalitatīva un caurskatāma valsts pārvalde, cilvēktiesības, cīņa pret korupciju, kā arī mediju jautājumi.

No 2015. gada februāra Putnis vadīja Kultūru ministrijas Mediju politikas nodaļu, bet šo amatu pameta šā gada jūlijā. It kā pēc paša vēlēšanās, bet neoficiāli avoti vēsta, ka viņam nav izdevies saprasties ar Nacionālo apvienību pārstāvošo kultūras ministri Daci Melbārdi. Pirms tam viņš vadījis biedrību “Sabiedrība par atklātību “Delna””, kā arī “Parex bankas” klientu apkalpošanas centru Minhenē.

Partija “Progresīvie” dibināta šā gada februārī, tajā šobrīd ir ap 300 biedru, bet dalībai nākamgad gaidāmajās Saeimas vēlēšanās nepieciešami vismaz 500.

Pievienot komentāru

Komentāri (30)

 1. Nelaimes putnis.

 2. Sakarīgs cilvēks un domājošs pilsonis. Priecājos, ka kandidēs vēlēšanās.

 3. Vēlam veiksmi. Putnis ir spējīgs un godīgs politikas pārzinātājs, neiecietīgs pret korupcioju. Arī sociāldemokrātu idejas mums vajadzīgas. Būtu labi, ja viņu ievēlētu.

  Vienīgi Progresīvo nostāja pilsonības jautājumā man un daudziem citiem latviešiem nav pieņemama. Sabiedrības saliedēšana iespējama tikai uz latviešu valodas un kultūras bāzes. Cittautiešiem, kuri savu likteni saista ar Latviju, šis uzstādījums jārespektē un jāintegrējas latviešu valodā un kultūrā, un jāpierāda tas arī pilsonības eksāmenā. Progresīvajiem šis jautājums būtu jāpārdomā, tad viņi būs pieņemamāki plašākai sabiedrībai.

 4. Putnis ir dabas kļūda, padjobka.

 5. Lai dievs apgrābsta to putna biedēkli, NEKAD TO NELAIST VALDĪBĀ

 6. Tas Putnis lēkā no vienas organizācijas uz otru kā zvirbulis. Es tādiem tipiem neuzticos.

 7. Domā visu mūžu sēdēt tautai uz kakla, Putni? Velns parāvis, ej pamēģini godīgu darbu pastrādāt, kazi iepatiksies!

  • Tieši kā kādas partijas ģenerālsekretārs sēž tautai uz kakla? Un Latvijā vajag beidzot normālas partijas, kas sakārto valsti tā, lai neviens nevar nevienam uz kakla sēdēt. Jeb jūs gribat, lai līdz jūsu mūža galam paliek tikai Rīdzenes tipa partijas?

   • Nosauc, Moiše, kaut vienu cita tipa partiju Latvijā. Un pamato, tad varbūt mēģināšu noticēt …

    • Protams varu nosaukt,tā ir Jaunā konservatīvā partija,kuru vada Jānis Bordāns.

     • Tu domā to Bordānu, kas jau Latvijas Ceļā pirmoreiz izgāzās un pēc tam pabijis vēl 4-5 partijās, nekur savu laimi sameklēt nespējot?

 8. Vēl viens mūsu politiskās nelaimes putns mūsu partijiņu daudzskaitlībā…

 9. Runājot par ģenerālsekretāriem Atbildēt

  Kur,interesanti,pazudis partijas”Vienotība”ģenerālsekretārs-lielais Grieķijas kritizētājs?

  • PSKP Ģenerālsekretārs bija Brežņevs, ja būtu dzīvojis ilgāk noteikti pārdēvētu sevi par maršālsekretāru,ja vēl ilgāk, tad par ģenerālisimussekretāru. Cik labi ka Latvijas partijnieki ir tik piezemēti un pieticīgi piešķirto amatu nosaukumos.
   Bet kur palicis Putņa mīļotais vīrietis?

 10. Kārtējais sapņu bērns!

  Bez padziļinātām zināšanām ekonomikā vai tiesību zinātnē (ietver sevī pieredzi) censoņiem Saeimā nav ko darīt!!!!!

  Tas attiecas uz visiem kandidātiem !!!

  Visi mēģina kāpt uz veciem grābekļiem un mēģina kaut kā piečakarēt cilvēkus un iešmaukt pa sētas durvīm u.t.t.
  Evolūcija ir gājusi uz priekšu – šādu iešmaukšanu kļūst aizvien mazāk un uzturēšanās Seimā aizvien īsākas!!!

  Vajadzīgas nopietnas izglītotu cilvēku grupas, kam ir sagatavotas nopietnas programmas problēmu risināšanai!!!
  Tam vajadzīgs pamatīgs darbs (un resursi)!!!!

  Mazie diletanti, lai mēģina spēkus kādā sakarīgā darbā (ja var)!!!

  • Tad jau tev būs liels prieks uzzināt, ka Putnim ir arī jurista izglītība 🙂 Un, strādājot jebkurā ministrijā, pieredzes ar to rodas atliku likām.

   • Tad jau laime pilnībā!!

    Būs atbilstoši sakarīgas ekonomiskās programmas (nevainojami juridiski strukturētas) un citas vērtīgas un nepieciešamas lietas.

    Atliek tikai ieraudzīt un tāds sīkums realizēt!

    Gaidām panākumus!!!!

 11. Bez ģeneraļiem jau nevar! Pat Saeimā!

 12. Pats labākais variants Atbildēt

  Pats savas partijas biedrs un priekšā sēdētājs!

 13. Vispār Putnis jau ne ar nevienu nespēj sastādāties un ne jau tāpēc, ka viņš ir gudrs, šī iezīme viņam objektīvi nepiemīt, bet tāpēc, ka viņam trūkst nepieciešamas zināšānas un iemaņas. Rakstam ir izvēlēts maldinošs virsraksts. Pareizi būs: “Putnis dezorganizēs “Progresīvo” partiju”. Šis nosaukums atbilst patiesībai.

 14. Vēlviens balsu drumstalotājs kurš pārāk maz vai pārāk labi saprot ko dara.

 15. Nu ja…pederastu biedrība…

 16. Putni, Putni, tu darbojies pēc principa – skaldi un valdi. Ir jau vilinoši iekļūt saeimā, vai valdībā, taču n-to partiju dibināšana un uzturēšana nekādi nevairo valsts labklājību, vai drošību un tu to labi zini. Tātad, kāds ir tavs mērķis? Pašlabums!

Draugiem Facebook Twitter Google+