×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.5°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
12. aprīlis, 2017
Drukāt

Putnkopjiem aiziet bojā ganāmpulks (4)

paipalas

Paipalu cālīši aug ļoti strauji.

Putnkopjiem Latgalē ugunsgrēkā aizgājis bojā ganāmpulks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta apkopotā informācija par aizvadīto diennakti.

Naktī plkst. 1.50 ugunsdzēsēji steidzās uz Latgales ielu Līvānos, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka vienstāvu koka dzīvojamai mājai deg bēniņu konstrukcijas un inkubators ar paipalu vistām 4 m2 platībā.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējušies divi cilvēki, no kuriem viens nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Ugunsgrēkā bojā gāja 30 paipalu vistas. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 3.35.

Glābēji arī informē, ka otrdien palīdzējuši vairākiem nelaimē nonākušiem dzīvniekiem – Garozes ielā Rīgā un Brīvzemnieka bulvārī Aizputē no kokiem tika nocelti kaķi, kuri saviem spēkiem netika lejā, Annas ielā Valmierā ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja loga ailē iesprūdušu kaķi, Dārza ielā Ādažos tika izglābts suns, kurš bija iesprūdis notekgrāvī, bet Meiju ceļā Jelgavā palīdzība tika sniegta ventilācijas šahtā iesprostotai vārnai.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nezinitim - "zurnalistam" Atbildēt

    Ne kaki,ne vistas nav ganampulks!

    • Arī vistas,truši un citi sīkdzīvnieki IR ganāmpulks.Kaķis nav lauksaimniecības dzīvnieks,un neietilpst ganāmpulkā.Putni gan.

  2. Votsons ciena lētas dramas izmirējiem apzagtajiem Atbildēt

    kā ? vai tad tas bija ailē iesprūdis kaķis? Es domāju, ka Holmss spēlē vijoli !
    Un vispar, plānpakauši, 30 paipalas ir nepilns 1 būrītis…ganāmpulks idiotiem:)) Ja tas bija “inkubators” tad bojā aizgāja olas, bet ja brūderis- tad neliela kastīte …

Draugiem Facebook Twitter Google+