×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
6. augusts, 2013
Drukāt

PVD aizliedz tirgot halvu ar viltotu derīguma termiņu

LETALETA

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) apturējis vairāk nekā 600 kilogramu saulespuķu un zemesriekstu halvas izplatīšanu, jo tās pārpakotājs uzņēmums “Osama Distributors” viltojis jeb patvaļīgi pagarinājis produkta derīguma termiņu.

Kā biznesa portālu “Nozare.lv” informēja PVD pārstāve Ilze Meistere, pārbaudē PVD konstatēja, ka uzņēmums, nenodrošinot produkta aizsardzību pret iespējamo piesārņojumu, pārfasē halvu, pagarinot tās derīguma termiņu par vairāk nekā divām nedēļām – šā gada 11.septembra vietā norādot 28.septembri.

Turklāt uzņēmums vispār nedrīkst nodarboties ar pārtikas produktu pārpakošanu, jo PVD nav šādu darbību reģistrējis nepiemēroto telpu dēļ.

Tā kā produkta pārpakošana notikusi nepiemērotos apstākļos un nav pārliecības par pārfasētā produkta drošumu, PVD ir apturējis 600 kilogramu halvas izplatīšanu un uzdevis uzņēmumam to iznīcināt.

Tāpat uzņēmumam būs jāatsauc no tirdzniecības halva, kuras derīguma termiņš ir šā gada 28.septembris.

Saskaņā ar “Firmas.lv” informāciju, “Osama distributors” darbības profils ir dažādu pārtikas produktu vairumtirdzniecība. Uzņēmuma apgrozījums 2012.gadā bija 5,06 miljoni latu salīdzinājumā ar 5,03 miljoniem latu gadu iepriekš, savukārt peļņa pērn bija 130 790 latu salīdzinājumā ar 134 382 latu 2011.gadā.

“Osama Distributors” reģistrēts 2002.gadā Rīgā, Buļļu ielā 74 un pilnībā pieder Lietuvas kompānijai “Osama”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+