Mobilā versija
-2.9°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
14. maijs, 2014
Drukāt

PVD aptur vecu konservētu gurķu tirgošanu (1)

Foto: PVDFoto: PVD

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) pārtikas veikalu pārbaudēs atklājis, ka tirdzniecībā esošajiem konservētajiem gurķiem stikla burkās “Marinēti gurķi ungāru gaumē” ir beidzies derīguma termiņš, informē PVD pārstāve Anna Joffe.

Detalizētākas pārbaudes laikā atklājās, ka produkta derīguma termiņš beidzies jau 2011.gadā un konservētie gurķi pārmarķēti.

Veikalos realizācijā esošajiem konservētajiem gurķiem “Marinēti gurķi ungāru gaumē” etiķetē norādītais izplatītājs ir SIA “Leverse”, produkta neto masa – 680 grami, ražošanas datums 04.01.2014., derīguma termiņš – 04.01.2017., ražošanas vieta – Vjetnama.

Produkts ir aizvākots ar metāla vāku, uz vāka uzlīmēts zaļš papīrs. Noplēšot papīru, var redzēt, ka vāks daļēji pārkrāsots, zem krāsas var manīt ražošanas datumu – 5.11.2009, kā arī derīguma termiņu – 5.11.2011.

PVD uzsver, ka pārtikas produkta marķēšanai izmantotā metode maldina patērētāju par preces derīguma termiņu, tāpēc dienests aicina patērētājus neiegādāties un nelietot uzturā šo produktu.

Par pārbaužu laikā konstatēto PVD ir informējis lielveikalu tīklus un uzsākta produktu izņemšana no tirdzniecības. Tāpat uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kādēļ slēpjam veikalus,kuršis pārkāpums atklāts?Domāju,ka ir pienācis laiks lietas saukt īstajos vārdos.

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (6)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+