Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
14. maijs, 2014
Drukāt

PVD aptur vecu konservētu gurķu tirgošanu (1)

Foto: PVDFoto: PVD

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) pārtikas veikalu pārbaudēs atklājis, ka tirdzniecībā esošajiem konservētajiem gurķiem stikla burkās “Marinēti gurķi ungāru gaumē” ir beidzies derīguma termiņš, informē PVD pārstāve Anna Joffe.

Detalizētākas pārbaudes laikā atklājās, ka produkta derīguma termiņš beidzies jau 2011.gadā un konservētie gurķi pārmarķēti.

Veikalos realizācijā esošajiem konservētajiem gurķiem “Marinēti gurķi ungāru gaumē” etiķetē norādītais izplatītājs ir SIA “Leverse”, produkta neto masa – 680 grami, ražošanas datums 04.01.2014., derīguma termiņš – 04.01.2017., ražošanas vieta – Vjetnama.

Produkts ir aizvākots ar metāla vāku, uz vāka uzlīmēts zaļš papīrs. Noplēšot papīru, var redzēt, ka vāks daļēji pārkrāsots, zem krāsas var manīt ražošanas datumu – 5.11.2009, kā arī derīguma termiņu – 5.11.2011.

PVD uzsver, ka pārtikas produkta marķēšanai izmantotā metode maldina patērētāju par preces derīguma termiņu, tāpēc dienests aicina patērētājus neiegādāties un nelietot uzturā šo produktu.

Par pārbaužu laikā konstatēto PVD ir informējis lielveikalu tīklus un uzsākta produktu izņemšana no tirdzniecības. Tāpat uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kādēļ slēpjam veikalus,kuršis pārkāpums atklāts?Domāju,ka ir pienācis laiks lietas saukt īstajos vārdos.

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+