Mobilā versija
Brīdinājums +6.3°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
28. jūlijs, 2016
Drukāt

PVD atļauj atsākt darbu ēdnīcai “Kuldīgas rumba”

Foto: LETAFoto: LETA

Ventas rumba Kuldīgā.

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) atļāvis atsākt darbu ēdnīcai “Kuldīgas rumba”, kas kopš 20.jūlija bija slēgta sakarā ar pārtikas saindēšanās gadījumiem ārzemnieku vidū pasākumā “Dzīres Kuldīgā”, aģentūru LETA informēja PVD pārstāve Anna Joffe.

“Dienvidkurzemes pārvaldes inspektori 25.jūlijā pēc saņemtās informācijas no SIA “Kuldīgas rumba” par to, ka ir novērstas neatbilstības, veica atkārtotu pārbaudi un deva atļauju uzņēmumam atsākt darbību,” sacīja Joffe, norādot, ka administratīvās lietas izskatīšana notiks augusta pirmajā nedēļā.

Kā ziņots, pārkāpumi tika atklāti PVD inspektoru ārkārtas pārbaudes laikā pēc tam, kad vairāki ārzemnieki pēc pusdienošanas minētajā ēdnīcā bija nonākuši slimnīcā.

Saistībā ar produktiem PVD pārkāpumus neatklāja, taču virtuvē uz traukiem tika atrastas zarnu nūjiņas un stafilokoks, kuru dēļ uzņēmuma darbību uz laiku apturēja.

Jau vēstīts, ka 15.jūlijā Kuldīgas slimnīcā tika nogādāti ārzemju jaunieši, kuriem konstatēta saindēšanās ar pārtiku. Tika stacionētas septiņas sievietes un trīs vīrieši no Islandes, Norvēģijas, Zviedrijas un Brazīlijas. Lielā pacientu pieplūduma dēļ operatīvi ticis piesaistīts papildu medicīniskais personāls, kas palīdzējis sniegt medicīnisko palīdzību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+