×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
28. jūlijs, 2016
Drukāt

PVD atļauj atsākt darbu ēdnīcai “Kuldīgas rumba” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Ventas rumba Kuldīgā.

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) atļāvis atsākt darbu ēdnīcai “Kuldīgas rumba”, kas kopš 20.jūlija bija slēgta sakarā ar pārtikas saindēšanās gadījumiem ārzemnieku vidū pasākumā “Dzīres Kuldīgā”, aģentūru LETA informēja PVD pārstāve Anna Joffe.

“Dienvidkurzemes pārvaldes inspektori 25.jūlijā pēc saņemtās informācijas no SIA “Kuldīgas rumba” par to, ka ir novērstas neatbilstības, veica atkārtotu pārbaudi un deva atļauju uzņēmumam atsākt darbību,” sacīja Joffe, norādot, ka administratīvās lietas izskatīšana notiks augusta pirmajā nedēļā.

Kā ziņots, pārkāpumi tika atklāti PVD inspektoru ārkārtas pārbaudes laikā pēc tam, kad vairāki ārzemnieki pēc pusdienošanas minētajā ēdnīcā bija nonākuši slimnīcā.

Saistībā ar produktiem PVD pārkāpumus neatklāja, taču virtuvē uz traukiem tika atrastas zarnu nūjiņas un stafilokoks, kuru dēļ uzņēmuma darbību uz laiku apturēja.

Jau vēstīts, ka 15.jūlijā Kuldīgas slimnīcā tika nogādāti ārzemju jaunieši, kuriem konstatēta saindēšanās ar pārtiku. Tika stacionētas septiņas sievietes un trīs vīrieši no Islandes, Norvēģijas, Zviedrijas un Brazīlijas. Lielā pacientu pieplūduma dēļ operatīvi ticis piesaistīts papildu medicīniskais personāls, kas palīdzējis sniegt medicīnisko palīdzību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu nekas, tagad atkal varēs slēgt ciet. Pasūtījam ēdienu, uz izbraukumu, ēdiens negaršīgs, trauki netīri, dakšiņas it īpaši. Vienam otram viesim slikta dūša un problēmas ar vēderu. Der PVD vēl reuz iegriezties pārbaudīt. Salāti nebija ēdami, ja kāds grib pasūtīt sev uz svētkiem sia ” kuldigas rumba” NEIESAKU. Sabojasiet sev svētkus. Galdus pārbīda pēc sava, kaut mums bija salikti, ka mēs gribējām. Kafija auksta. Gaļa ar plūmēm, plūmes ir, bet gaļu jāmeklē. Tādu, rupji teikt, sudigu ēdienu, ēdu pirmo reizi, ja var teikt, ka ēdi, paliki badā, jo to est nevarēja.

Draugiem Facebook Twitter Google+