Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
13. jūlijs, 2016
Drukāt

PVD no pārtikas uzņēmuma Liepājā izņem pārmarķētas preces

LETALETA

Pārtikas un veterinārā dienests (PVD), veicot pārbaudi kāda uzņēmuma noliktavā Liepājā, no tirdzniecības izņēma preces, kurām bija beidzies derīguma termiņš, kā arī preces ar pārmarķētiem realizācijas termiņiem un preces bez izcelsmes dokumentiem.

Pārbaudes laikā inspektori konstatēja, ka uzņēmums nenodrošina pārtikas izsekojamību un noliktavā atrodas preces, kurām beidzies derīguma termiņš, kas nebija atsevišķi nodalītas no derīgajiem pārtikas produktiem un dzērieniem.

No apgrozības tika izņemti 73,6 kilogramu dažādu graudaugu produktu izstrādājumu, 583 litri dzērienu, tajā skaitā minerālūdens, arī čipši un krekeri. Produktiem bija beidzies ražotāja noteiktais realizācijas termiņš.

Tāpat daļai pārtikas produktu, kā, piemēram, šokolādēm, dzērieniem, nebija norāde par derīguma termiņu vai arī derīguma termiņam paredzētā vieta bija tukša, neaizpildīta.

Par konstatētajiem pārkāpumiem uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (50)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+