Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
13. jūlijs, 2016
Drukāt

PVD no pārtikas uzņēmuma Liepājā izņem pārmarķētas preces

LETALETA

Pārtikas un veterinārā dienests (PVD), veicot pārbaudi kāda uzņēmuma noliktavā Liepājā, no tirdzniecības izņēma preces, kurām bija beidzies derīguma termiņš, kā arī preces ar pārmarķētiem realizācijas termiņiem un preces bez izcelsmes dokumentiem.

Pārbaudes laikā inspektori konstatēja, ka uzņēmums nenodrošina pārtikas izsekojamību un noliktavā atrodas preces, kurām beidzies derīguma termiņš, kas nebija atsevišķi nodalītas no derīgajiem pārtikas produktiem un dzērieniem.

No apgrozības tika izņemti 73,6 kilogramu dažādu graudaugu produktu izstrādājumu, 583 litri dzērienu, tajā skaitā minerālūdens, arī čipši un krekeri. Produktiem bija beidzies ražotāja noteiktais realizācijas termiņš.

Tāpat daļai pārtikas produktu, kā, piemēram, šokolādēm, dzērieniem, nebija norāde par derīguma termiņu vai arī derīguma termiņam paredzētā vieta bija tukša, neaizpildīta.

Par konstatētajiem pārkāpumiem uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+