Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
4. septembris, 2012
Drukāt

Rada virtuālo baktēriju


Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Zinātnieki no Stenforda universitātes radījuši virtuālu baktēriju, kas atveido dažādu organismu darbību. Ar šādu izgudrojumu nozares eksperti cer labāk izprast, kā attīstās dažādas slimības, un šīm slimībām atrast labākās zāles.

 

Baktērija radīta ar īpašu datorprogrammu, un zinātnieki uzskata, ka tālāks darbs ar to palīdzēs precīzāk izprast dažādu šūnu darbību, atklāt ģenētisko slimību cēloņus un radīt jaunas ārstniecības metodes, ar kurām novērst konkrētās slimības attīstību, infomē “The Daily Telegraph”. “Tūkstošiem lielumu, savstarpēji iedarbojoties, rada ļoti komplicētas veselības problēmas. Labākais veids, kā tām stāties pretī, mēģināt izprast šūnu uzbūvi,” sacījis viens no virtuālās baktērijas radītājiem profesors Markuss Koverts.

 

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+