Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
4. septembris, 2012
Drukāt

Rada virtuālo baktēriju


Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Zinātnieki no Stenforda universitātes radījuši virtuālu baktēriju, kas atveido dažādu organismu darbību. Ar šādu izgudrojumu nozares eksperti cer labāk izprast, kā attīstās dažādas slimības, un šīm slimībām atrast labākās zāles.

 

Baktērija radīta ar īpašu datorprogrammu, un zinātnieki uzskata, ka tālāks darbs ar to palīdzēs precīzāk izprast dažādu šūnu darbību, atklāt ģenētisko slimību cēloņus un radīt jaunas ārstniecības metodes, ar kurām novērst konkrētās slimības attīstību, infomē “The Daily Telegraph”. “Tūkstošiem lielumu, savstarpēji iedarbojoties, rada ļoti komplicētas veselības problēmas. Labākais veids, kā tām stāties pretī, mēģināt izprast šūnu uzbūvi,” sacījis viens no virtuālās baktērijas radītājiem profesors Markuss Koverts.

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+