Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Sestdiena, 10. decembris, 2016
22. jūnijs, 2016
Drukāt

Pētījums atklāj, ka cilvēkiem viedtālrunis ir svarīgāks par radiniekiem un draugiem

Foto: houstoniamag.comFoto: houstoniamag.com

Vircburgas un Notingemas Trentas universitātes veiktā eksperimentā atklāts, ka daudziem cilvēkiem viedtālrunis ir vērtīgāks un tuvāks par daudziem cilvēkiem, tostarp radiem un draugiem. Vairāk nekā trešdaļa (37%) sacīja, ka nozīmības ziņā tālrunis atrodas vienā līmenī vai pat apsteidz viņu draugus. 29% savu viedtālruni vērtē tikpat augstu kā savus vecākus, bet 21% uzskata, ka tālrunis viņiem ir tikpat svarīgs kā viņu dzīvesbiedrs. Savukārt gandrīz 17% eksperimenta dalībnieku atzina, ka viedtālrunis viņiem ir tuvāks par cilvēkiem, bet 1% vispār paziņoja, ka viņu dzīvē nav nekā svarīgāka par tālruni.

Pievienot komentāru

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+