Mobilā versija
Brīdinājums +5.9°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
15. augusts, 2016
Drukāt

Radikālie islāmisti vervē atbalstītājus bēgļu centros

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vācijas iekšējais izlūkdienests paziņojis, ka fiksēti simtiem gadījumu, kad radikālie islāmisti mēģinājuši savervēt bēgļu izmitināšanas centros dzīvojošos imigrantus.

“Mums zināmi vairāk nekā 340 gadījumi, bet, domājams, tādu ir vairāk,” teica Vācijas Konstitūcijas aizsardzības biroja vadītājs Hanss Māsens. Pēc viņa teiktā, bēgļu centru darbinieki par šo situāciju ir informēti. Kā atzinis Māsens, īpašas bažas šai ziņā rada salafisti, kas pārstāv ultrakonservatīvu islāma novirzienu. Vācijā darbojas arī salafistu dievnami. Konstitūcijas aizsardzības biroja vadītājs norādījis, ka mošeju darbība, kurās dievkalpojumi notiek arābu valodā, Vācijā netiek regulēta un valstij nav gandrīz nekādu iespēju to ietekmēt. Māsens atgādinājis, ka arī pirms šovasar pieredzētā vardarbības viļņa Vācijā notikuši islāmistiska rakstura incidenti. “Mums vajadzētu koncentrēties ne tikai uz “Islāma valsti”, kas varētu iesūtīt Eiropā teroristu vienības. Tie varētu būt arī atsevišķi indivīdi, kas radikalizējušies paši vai saņēmuši pavēles,” viņš piebildis.

Pievienot komentāru

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+