Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
7. jūlijs, 2015
Drukāt

Radinieki lūdz palīdzību: sirmgalve aizgājusi no pansionāta Bolderājā un nav atgriezusies

Foto - no privātā arhīvaFoto - no privātā arhīva

Ģimene meklē bez vēsts pazudušu sirmgalvi Solveigu ,74 gadus vecu, kura 2.jūlijā ap plkst.11 aizgājusi no pansionāta Rīgā, Bolderājā, un tā arī nav atgriezusies. Viņai ir slikta redze un nestabila gaita, teikts lūgumā pēc palīdzības, kas izplatīts sociālajos tīklos.

Viņai ir apziņas un atmiņas traucējumi – var pateikt tikai savu vārdu, tādēļ radinieki lūdz sniegt jebkādu informāciju, ja tāda ir jūsu rīcībā.

Sirmgalve ir neliela auguma, apmēram 1,60 centimetrus gara, kalsnas miesasbūves, sirmi mati. Viņai mugurā bija sarkans džemperis ar garām piedurknēm, tumšas bikses, galvā zaļa cepure ar nagu.

Ja esat redzējuši aprakstam atbilstošu personu, radinieki lūdz zvanīt: 27030255, 29658585, 29396536.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (42)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+