Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
7. jūlijs, 2015
Drukāt

Radinieki lūdz palīdzību: sirmgalve aizgājusi no pansionāta Bolderājā un nav atgriezusies

Foto - no privātā arhīvaFoto - no privātā arhīva

Ģimene meklē bez vēsts pazudušu sirmgalvi Solveigu ,74 gadus vecu, kura 2.jūlijā ap plkst.11 aizgājusi no pansionāta Rīgā, Bolderājā, un tā arī nav atgriezusies. Viņai ir slikta redze un nestabila gaita, teikts lūgumā pēc palīdzības, kas izplatīts sociālajos tīklos.

Viņai ir apziņas un atmiņas traucējumi – var pateikt tikai savu vārdu, tādēļ radinieki lūdz sniegt jebkādu informāciju, ja tāda ir jūsu rīcībā.

Sirmgalve ir neliela auguma, apmēram 1,60 centimetrus gara, kalsnas miesasbūves, sirmi mati. Viņai mugurā bija sarkans džemperis ar garām piedurknēm, tumšas bikses, galvā zaļa cepure ar nagu.

Ja esat redzējuši aprakstam atbilstošu personu, radinieki lūdz zvanīt: 27030255, 29658585, 29396536.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (15)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+