×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
5. aprīlis, 2018
Drukāt

Vainīgs radinieks un apdrošinātājs nemaksās: Valda ģimenes pieredze (17)

Ekrānuzņēmums no sižetaEkrānuzņēmums no sižeta

Valda ģimenei nesen izdedzis dzīvoklis, kurš tika remontēts par kredīta līdzekļiem – kopumā tika paņemti 7 tūkstoši eiro.

Pēc ugunsgrēka tika novērtēts, ka zaudējumi lēšani 15 tūkstoš eiro apmērā. Bet apdrošinātājs zaudējumus nesegs, jo ugunsgrēkā esot vainojams radinieks.

Tomēr Valda ģimene atkāpties pagaidām negrasās.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Protams, ka apdrošinātāji nemaksā. Vētra sapostīja jumtu, bet BTA aprēķināja TĀMI vairāk nekā 900,- euro, bet pateica, lai es laboju pati par savu naudu.

 2. Inese, ko varam mācīties Atbildēt

  Ko varam mācīties no šī gadījuma? Slēdzot īres līgumu, tajā noteikti ierakstiet, ka īrnieks sedz visus zaudējumus, ko dzīvoklim nodarījis viņš, ar viņu kopā dzīvojošās personas vai citas personas, kuras viņš ielaidis dzīvoklī. Ja dzīvoklī ielaižat kādu cilvēku bez īres maksas, tikai par komunālajiem pakalpojumiem, arī tad prasiet, lai viņš parakstās ka segs visus šādus zaudējumus.

 3. Inese, papildinājums Atbildēt

  Piebildīšu, ka dzīvokļa īpašniece var sniegt prasību tiesā un prasīt zaudējumu atlīdzināšanu no radinieka, kurš aizdedzināja dzīvokli. To būs viegli izdarīt, jo ir pierādījumi. Protams, cita lieta, vai no viņa izdosies ko piedzīt.

 4. Valdim par nožēlu, apdrošinātājiem šoreiz ir taisnība. Dzīvokļa īpašniece dzīvoklī atļāva dzīvot savam vectēvam, viņš bija tiesiskais lietotājs. Viņš dzīvoklī ielaida savu dēlu, kurš aizdedzināja dzīvokli. Šis nav nelaimes gadījums, bet gan tīša dedzināšana! Tad jau jebkurš varēs apdrošināt savu māju, to aizdedzināt un saņemt atlīdzību! Par tīšu dedzināšanu atlīdzību neizmaksā. Pareizi sižetā stāsta – ja dzīvoklī būtu ielauzušās svešas personas un to aizdedzinājušas, tad gan apdrošinātāji izmaksātu atlīdzību.

 5. Ar ko radinieks dedzinātājs atškiras no bandīta dedzinātāja?
  Kautkā par telefonu, kad zvanās piedāvā, radiniekus nepiemin…..pērc pērc PēRC tiik…

 6. Hroniska apdrošinātāju kompāniju cilvēku apkāšana. Pie apdrošināšanas maksu saņemšanas ir ļoti veikla. Kad jāmaksā negadījumu kompensācija , tad sāk laist muļķi . Maksāt negrib. Tad nahren tādi apdrošinātāji vajadzīgi !

 7. Man 2017.g. Swedbank apdrošināšana pēc caurulītes plīsuma radītiem plūdiem dzīvoklī bez kādām iebildēm sedza VISUS remonta izdevumus (grīdas remonts, seguma maiņa, mēbeļu remonts). Remontu teicamā kvalitātē veica viņu ieteikta kompānija. Noteikti iesaku šo apdrošināšanu.

 8. Kārtējās valsta ierēdņu atbalstītās kompānijas kas kāš naudu no iedzīvotājiem ne par ko ! Un Gjensedige ir viena no tām , pašam arī ir bijusi darīšana ar šo nemaksātāju kompāniju . Kad vienreiz valtī šī korupcija tiks izskauta ?

 9. Tad jau nav jēgas apdrošināt. Nelaimes gadījums? Kādi var būt iemesli nemaksāšanai?

 10. Lūdzu, uzrakstiet, kas tā par apdrošināšanas firmu.

 11. LABDIEN,
  TĀ IR GJENSEDIGE , JO ARĪ MAN NEMAKSĀ ZAUDĒJUMUS, mājiņa tika apdrišināta 8 gadus, viss bija ok, nevienu reizi pat neatbaruca apskatīties ko apdrošina.
  paviršs ekspertu darbs , lai nemaksātu

 12. Bijušais apdrošinātājs - jurists Atbildēt

  Cilvēki, mīļie ! VISAS Apdrošināšanas kompānijas ir sava veida krāpnieki. Viņu papilnoteikumi, kurus Jūs parakstiet (parasti maziem burtiem uzrakstīti) ir sakārtoti tā, ka TIKAI viņi ir noteicēji un noteiks vai maksāt vai nemaksāt apdrošināšanu. Apdrošināšanas kompānijas pašas regulē kad, kam un cik maksāt. Tie ir oficiāli likumīgi krāpniecības kantori, kurus piesedz Latvijas likumdošana. Ne velti, NA tik ilgi pie varas un kurē tieslietas. Arī Maksātnespējas kantoros. Ir izveidota vesela “likumīga” sistēma, kas ļauj no ļautiņiem un uz ēmējiem bez blata, noslaukt pēdējo. Tas attiecināms gan uz apdrošinātajiem, gan administratoriem.

 13. Bijušais apdrošinātājs - jurists Atbildēt

  Cilvēki, mīļie ! VISAS Apdrošināšanas kompānijas ir sava veida krāpnieki. Viņu papilnoteikumi, kurus Jūs parakstiet (parasti maziem burtiem uzrakstīti) ir sakārtoti tā, ka TIKAI viņi ir noteicēji un noteiks vai maksāt vai nemaksāt apdrošināšanu. Apdrošināšanas kompānijas pašas regulē kad, kam un cik maksāt. Tie ir oficiāli likumīgi krāpniecības kantori, kurus piesedz Latvijas likumdošana. Ne velti, NA tik ilgi pie varas un kurē tieslietas. Arī Maksātnespējas kantoros. Ir izveidota vesela “likumīga” sistēma, kas ļauj no ļautiņiem un uzņēmējiem bez blata, noslaukt pēdējo. Tas attiecināms gan uz apdrošinātajiem, gan administratoriem.

 14. Lūdzu nosaukt firmu, lai nepieciešamības gadījumā var lauzt ar to līgumu. Es arī jau daudzus gadus maksāju par mājiņas apdrošināšanu ne mazo summu, jo tā ir koka māja.

 15. Vajag nosaukt firmu, kura tik neglīti izrīkojas, lai var lauzt ar to līgumu. Es arī jau daudzus gadus apdrošinu mājiņu, maksāju pietiekoši lielu summu.

 16. Droši uzrakstiet kurš apdrošinātājs,lai Tauta zina,no kā izsargāties ! Cilvēks apdrošinājies,lai mierīgi varētu gulēt.Bet te tev še – pie.irsējs! Interesanti,ko par to domā PTAC.

 17. Bet pie negadījumiem vienmēr kāds var būt vainīgs. Tad jau iznāk, ka apdrošinātāji ievāc maksu tikai par šīs noraidījuma frāzes izsniegšanu! Tā ir ļoti dārga frāze tiem, kas maksā par apdrošināšanu, bet ienesīga un izdevīga frāze apdrošinātājiem! Īsts peļņas avots!

Draugiem Facebook Twitter Google+