×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
11. jūlijs, 2013
Drukāt

“Radio Open 101” pamet daļa komandas; radio turpina skanēt

LETALETA

“Radio Open 101” pametusi daļa komandas – rīta programmas veidotāji – Māris Žigats, Ilgvars Rukers, kā arī Dace Volfa.

Šodien radio mājaslapā ievietots “Paziņojums Nr.2”. Tajā teikts: “Dārgie klausītāji, ir pagājis tieši mēnesis, kopš “Radio Open 101” atsāka savu darbību, tomēr ar nožēlu paziņojam, ka lielākā daļa no “Radio Open 101″ komandas ir pametusi šo projektu. Iemeslu tam ir ļoti daudz, taču galvenais no tiem ir jaunā īpašnieka Vitālija Ņikitenko un viņa komandas nespēja pildīt savas saistības un vienošanos pret darbiniekiem.”

Kā biznesa portālam “Nozare.lv” skaidroja Rukers, viņš nevar runāt citu vārdā, taču pret viņu jaunais īpašnieks nav pildījis saistības. Radio esot ticis pārpirkts ar visām saistībām, un viņi esot vienojušies par to pildīšanu. Taču līdz noteiktajam datumam nekāda virzība neesot bijusi jūtama. Tādēļ daļa komandas radio pametusi.

Pat ja tagad vadība savas saistības izpildīšot, Rukers šajā uzņēmumā vairs neatgriezīsies, jo divu ar pusi mēnešu laikā esot pietiekami iepazinis jauno īpašnieku, viņa vadības stilu un uzskatus par biznesa veidošanu.

Rukeram esot vairākas ieceres, ko darīt nākotnē. Vispirms viņam ir doma izvēdināt galvu un atpūsties. Savukārt pēc tam padomā ir vairākas idejas – iespējams, uzsākt kaut ko jaunu vai iesaistīties līdzīgā projektā.

Neraugoties uz to, ka daļa komandas radio ir pametusi, tas tomēr turpina strādāt. Tiek lasītas ziņas un nodrošināta mūzika.

“Radio 101” izsolē nopirka Krievijas pilsonis Ņikitenko. Ņikitenko “Radio 101” iegādājās 30.aprīlī notikušajā izsolē, kuru rīkoja likvidējamās “Latvijas Krājbankas” (“Krājbankas”) administrators SIA “KPMG Baltics”. Izsoles sākumcena bija 50 000 latu, bet Ņikitenko piedāvājis cenu, kas vairākas reizes pārsniegusi sākumcenu. Precīza darījuma summa gan netiek atklāta.

Izsolē pārdotas “Radio 101” juridiskās īpašnieces SIA “TeleMedia centrs” un tās meitasuzņēmumu SIA “Radio Trīs” un SIA “Radio Zemgale” kapitāldaļas 100% apmērā, kā arī “Krājbankas” prasījuma tiesības pret šiem uzņēmumiem 499 697 latu apmērā. Kapitāldaļas un prasījuma tiesības tika izsolītas kā vienots lietu kopums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+