Mobilā versija
+21.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
5. augusts, 2015
Drukāt

Radio “pieci.lv” vadītājs Kārlis Dagilis iesniedzis atlūgumu

Foto- LETAFoto- LETA

Latvijas radio "Pieci.lv" direktors Kārlis Dagilis.

Latvijas Radio (LR) “pieci.lv” vadītājs Kārlis Dagilis trešdien iesniedzis atlūgumu, vēstī portāls “lsm.lv”.

“lsm.lv” informē, ka LR valde iepazinusies ar Dagiļa atlūgumu un vērtēs to.

Dagilis iesniegumā paudis uzskatu, ka viņa turpmāka atrašanās amatā var negatīvi ietekmēt sabiedriskā medija jauniešiem attīstību Latvijā, un aicinājis LR nepieļaut politisku ietekmi uz sabiedriskajiem medijiem un to attīstību.

Jau vēstīts, ka jūlija vidū valde programmas “pieci.lv” pieļauto pārkāpumu dēļ Dagili atstādināja no amata, taču 30.jūlijā pēc darbības izvērtējuma LR valde Dagili atjaunoja amatā. Valde skatīja jautājumu par programmā Latvijas Radio 5 – “pieci.lv” pieļauto pārkāpumu izvērtēšanu saistībā ar programmas saturu un vadības līdzšinējo darbību.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 30.jūlija sēdē vienbalsīgi pieņēma lēmumu sodīt LR, uzliekot administratīvo sodu – naudas sodu 8 tūkstošu eiro apmērā – par rupju un nepieklājīgu izteicienu izplatīšanu programmas “pieci.lv” raidījumu “Pilnīgs Vakars” rubrikā “Pieliec punktu”. NEPLP pieņēmis šādu lēmumu, jo konstatējis, ka šajā raidījuma rubrikā izplatīti rupji un nepieklājīgi izteicieni.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (5)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+