Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
5. augusts, 2015
Drukāt

Radio “pieci.lv” vadītājs Kārlis Dagilis iesniedzis atlūgumu

Foto- LETAFoto- LETA

Latvijas radio "Pieci.lv" direktors Kārlis Dagilis.

Latvijas Radio (LR) “pieci.lv” vadītājs Kārlis Dagilis trešdien iesniedzis atlūgumu, vēstī portāls “lsm.lv”.

“lsm.lv” informē, ka LR valde iepazinusies ar Dagiļa atlūgumu un vērtēs to.

Dagilis iesniegumā paudis uzskatu, ka viņa turpmāka atrašanās amatā var negatīvi ietekmēt sabiedriskā medija jauniešiem attīstību Latvijā, un aicinājis LR nepieļaut politisku ietekmi uz sabiedriskajiem medijiem un to attīstību.

Jau vēstīts, ka jūlija vidū valde programmas “pieci.lv” pieļauto pārkāpumu dēļ Dagili atstādināja no amata, taču 30.jūlijā pēc darbības izvērtējuma LR valde Dagili atjaunoja amatā. Valde skatīja jautājumu par programmā Latvijas Radio 5 – “pieci.lv” pieļauto pārkāpumu izvērtēšanu saistībā ar programmas saturu un vadības līdzšinējo darbību.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 30.jūlija sēdē vienbalsīgi pieņēma lēmumu sodīt LR, uzliekot administratīvo sodu – naudas sodu 8 tūkstošu eiro apmērā – par rupju un nepieklājīgu izteicienu izplatīšanu programmas “pieci.lv” raidījumu “Pilnīgs Vakars” rubrikā “Pieliec punktu”. NEPLP pieņēmis šādu lēmumu, jo konstatējis, ka šajā raidījuma rubrikā izplatīti rupji un nepieklājīgi izteicieni.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (13)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+