×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
16. februāris, 2017
Drukāt

Radioraidīšanas ierīce zem auto: atstādina policistu Rēzeknē (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Pamatojoties uz informāciju un aizdomām par kāda Rēzeknes policijas darbinieka rīcību, zem svešai personai piederošas automašīnas, iespējams, pretlikumīgi novietojot radioraidīšanas ierīci, šodien Valsts policijas vadība pieņēmusi lēmumu par disciplinārlietas uzsākšanu pret šo amatpersonu. Uz disciplinārlietas izmeklēšanas laiku policists ir atstādināts no dienesta pienākumu pildīšanas.

Iepriekš jau izskanējusi informācija, ka naktī uz pirmdienu Rēzeknē kāda policijas amatpersona, iespējams, pretlikumīgi mēģinājusi novietot radioraidīšanas ierīci zem citai personai piederošas automašīnas. Lai pārbaudītu notikušā apstākļus, ierīces izcelsmi un pielietojuma specifiku, kā arī policijas amatpersonas saistību ar notikušo un veikto darbību likumību, Valsts policijā sākotnēji uzsāktais kriminālprocess atbilstoši izmeklēšanas kompetencei tiks nosūtīts tālākajai izmeklēšanai Iekšlietu ministrijas Iekšējās drošības birojam.

Tāpat šodien Valsts policijas vadība pieņēmusi lēmumu par disciplinārlietas uzsākšanu pret minēto Rēzeknes policijas iecirkņa amatpersonu, atstādinot to no dienesta pienākumu pildīšanas uz disciplinārlietas izmeklēšanas laiku.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Tas ir iespējams tikai “muļķu zemē”. Policijas noziegumu izmeklē pati policija un secina ka nekas bīstams nav noticis. Kur ir garantija ka tas nebija spridzeklis?

  2. Pārdošu jums savu Arduino, kas to vien dara, ka skānē tīklus un jums ziņo – jā tā ir te problēma.

  3. banditus no policijas jāpadzen ar kaunu Atbildēt

    valsts iestādē banditi nedrīkst strādāt, tādi jāsoda ar dubultu bardzību, lai pārejie pieraujas

Draugiem Facebook Twitter Google+