Mobilā versija
+4.9°C
Guna, Judīte
Piektdiena, 9. decembris, 2016
11. decembris, 2015
Drukāt

Rādīs politisku trilleri “Andrievs Niedra” (3)

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

16. decembrī “Dirty Deal Teatro” pirmizrādi piedzīvos režisora Valtera Sīļa politiskais trilleris “Andrievs Niedra” – aktiera Kārļa Krūmiņa debija dramaturģijā, LA.lv uzzināja teātrī.

“Šī izrāde būs trilleris par to, kā radās mūsu valsts. Un, lai arī gribētos ticēt, ka tās dibināšana un brīvības cīņas bija skaists varoņu un ideju laiks, ka mūsu vēsture ir tik tīra kā dimanta oliņa, kurai neviens melnumiņš nav pieķēries, tomēr var izrādīties, ka īstenībā ir citādi.” par izrādi “Andrievs Niedra” stāsta aktieris un iestudējuma dramaturgs Kārlis Krūmiņš.

ie izrādes strādā mūziķis Toms Auniņš, mākslinieks Uģis Bērziņš, un kopā ar Krūmiņu uz skatuves spēlēs Emīls Kivlenieks.

Biļešu cena 9 eiro; skolēniem, studentiem un pensionāriem – 5 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nekā gaiša diemžēl tur nav… Strādāja uz vāciešiem ar pilnu klapi, nedaudz pasēdēja, pēc tam no Kēnigsbergas bija vāri mēģinājumi atsākt graujošu darbību ieskaitot Otrā pasaules kara sākumu, kamēr 1942. gadā nomira, kā Latviešu tautas nodevējs…

  2. Vienmēr jau atradīsies “pētnieki”, kas nepaslinkos parakņaties miskastēs un sašmucēt jebkuru gaišu idēju.

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+