×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
12. decembris, 2013
Drukāt

Rādīs Vācijas spēlfilmu, kurā atainotas barikādes Rīgā (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 14. decembrī, pulksten 23:45 LTV1 ēterā rādīs Vācijas filmu “Zvaigznes no debesīm”, kas līdz šim ir vienīgā ārvalstu filma, kurā atainoti barikāžu notikumi Rīgā, portālu ”LA.lv” informēja LTV1 pārstāve Laura Brokāne.

Kā zināms, daļa filmas uzņemta Rīgā, kur vairākās epizodiskās lomās un masu skatos piedalījušies latvieši. Galvenajās lomās gan ir Vācijas aktieri Juliane Kēlere, Hannelore Elsnere, Karolīne Herfurta, Davids Kross, Rīdigers Foglers. Režisors -Hanss Šteinbihlers.

Filma vēsta par Margu, kura 20.gadsimta 30.gados iemīlējusies Jurī, kad abi devās pastaigā pa Jūrmalas pludmali. Tur Jura atrastā dzintarā ieslēgtā muša kļūs par Margas turpmākās dzīves simbolu.

Pēc 60 gadiem Marga sasirgst ar slimību, kas tagadnei liek nemitīgi sajaukties ar pagātni. Pēkšņi arī viņas meitai, veiksmīgajai žurnālistei Sofijai jāsāk domāt par ģimenes vēsturi. Lai gan jau kopš bērnības Sofijas attiecības ar māti ir sarežģītas, viņa dodas uz politisku pārmaiņu procesā esošo Latviju, lai no mātes pirmskara laika atmiņu gabaliņiem izveidotu saprotamu attēlu. Jo vairāk Sofija uzzina par savu māti, jo vairāk viņai jādomā par pašas identitāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Neko labu negaidu ,pirms kāda laika jau bija filma ,kurā rādīja Jāņus Latvijā ,dumja filma bija un šonedēļ tv rādīja zviedru detektīvu “īnspektors Valanders, darbība notika Rīgā ,Rīgu rādīja kā graustu pilsētu un vēl pa vidu SC propagandu -kā Latvijā krievus diskriminē.

Draugiem Facebook Twitter Google+