Tehnika
Politika

Radīta bezmaksas mobilā aplikācija 12. Saeimas vēlēšanām 0

Foto – ekrānuzņēmums no www.saeimasvelesanas.lv

Gaidot 12. Saeimas vēlēšanas, IT uzņēmums “Global Synergy Group” Latvijas vēlētājiem izstrādājis Latvijā pirmo mobilo aplikāciju veltītu Saeimas vēlēšanām – 12. Saeimas vēlēšanas, informē uzņēmumā.

Mobilā aplikācija lietojama visu partiju programmu izlasīšanai, informācijas iegūšanai par Saeimas deputātu kandidātiem, tajā var uzzināt arī visu 12. Saeimas vēlēšanu balsošanas iecirkņu adreses un darba laikus.

Aplikācija ir izstrādāta iOS un Android mobilajām ierīcēm un to bez maksas var lejupielādēt “Google Play” un “App store”, kā arī vietnē www.SaeimasVelesanas.lv.

“Aplikāciju “12. Saeimas vēlēšanas” dāvinām ikvienam Latvijas iedzīvotājam, lai, bez maksas un interneta pieslēguma, ērti lietojot mobilajās ierīcēs, ikviens vēlētājs spētu labāk orientēties partiju programmās, deputātu kandidātu personālijās, kā arī atrast sev ērtāko vēlēšanu iecirkni un uzzināt tā darba laiku. Ar šīs aplikācijas izstrādi vēlamies mudināt ikvienu balsstiesīgo Latvijas iedzīvotāju būt pilsoniski aktīvam un noteikti doties uz 12. Saeimas vēlēšanām,” stāsta aplikācijas izstrādes uzņēmuma, SIA “Global Synergy Group” valdes loceklis Mareks Bajārs.

LA.lv