Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
9. septembris, 2014
Drukāt

Radīta bezmaksas mobilā aplikācija 12. Saeimas vēlēšanām

Foto - ekrānuzņēmums no www.saeimasvelesanas.lvFoto - ekrānuzņēmums no www.saeimasvelesanas.lv

Gaidot 12. Saeimas vēlēšanas, IT uzņēmums “Global Synergy Group” Latvijas vēlētājiem izstrādājis Latvijā pirmo mobilo aplikāciju veltītu Saeimas vēlēšanām – 12. Saeimas vēlēšanas, informē uzņēmumā.

Mobilā aplikācija lietojama visu partiju programmu izlasīšanai, informācijas iegūšanai par Saeimas deputātu kandidātiem, tajā var uzzināt arī visu 12. Saeimas vēlēšanu balsošanas iecirkņu adreses un darba laikus.

Aplikācija ir izstrādāta iOS un Android mobilajām ierīcēm un to bez maksas var lejupielādēt “Google Play” un “App store”, kā arī vietnē www.SaeimasVelesanas.lv.

“Aplikāciju “12. Saeimas vēlēšanas” dāvinām ikvienam Latvijas iedzīvotājam, lai, bez maksas un interneta pieslēguma, ērti lietojot mobilajās ierīcēs, ikviens vēlētājs spētu labāk orientēties partiju programmās, deputātu kandidātu personālijās, kā arī atrast sev ērtāko vēlēšanu iecirkni un uzzināt tā darba laiku. Ar šīs aplikācijas izstrādi vēlamies mudināt ikvienu balsstiesīgo Latvijas iedzīvotāju būt pilsoniski aktīvam un noteikti doties uz 12. Saeimas vēlēšanām,” stāsta aplikācijas izstrādes uzņēmuma, SIA “Global Synergy Group” valdes loceklis Mareks Bajārs.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+