×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
2. decembris, 2013
Drukāt

Radošā darbnīca bērniem par Kultūras kanonu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 8.decembrī,  pulksten 12, Dailes teātrī notiks radošā darbnīca bērniem „KiKK jeb Kas ir Kultūras kanons?”, ko piedāvā Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) sadarbībā ar Dailes teātri.
Radošajā darbnīcā dažādās radošās nodarbībās bērni gūs priekšstatu par kultūras vērtībām un paši varēs tās arī novērtēt – būs gan krāsas, gan zīmējumi. Savu veidoto kultūras vērtību sarakstu katrs varēs ierakstīt pašu izveidotā grāmatā.
Savukārt vecākiem būs iespēja iepazīt „Zudušo Latviju”, kas ir Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas „Letonica” projekts, kurš apvieno unikālu informāciju par zudušām un izmaiņu skartām Latvijas kultūrvēsturiskām vērtībām. „KiKK” svētdienā uzmanība galvenokārt tiks veltīta projektā „Zudusī Latvija” iekļautajām Latvijas Kultūras kanona vērtībām.
Vecāki kopā ar bērniem varēs izmantot lielisko iespēju – izjaukt un salikt Gaismas pils maketu, tā vairāk uzzinot par šīs ēkas uzbūvi.
Darbnīcu vadīs Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) darbinieki. Būs arī nelielas uzkodas.
Pieteikumus par dalību radošajā darbnīcā „KiKK jeb Kas ir Kultūras kanons?” lūdzam sūtīt uz e-pastu pasakumi@dailesteatris.lv, norādot bērnu vecumu. Ieeja pasākumā bez maksas. Aicināti bērni vecumā no 4 līdz 12 gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+