×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
31. augusts, 2013
Drukāt

Radoša izklaide Marakešā un pasākumā “Zaķītis lec uz skolu!”

LETALETA

Svētdien, 1.septembrī, Kaņepes Kultūras centrā Rīgā norisināsies Marakešas tirdziņš, bet sporta laukumā pie Ulbrokas ezera notiks kultūras, sporta un labdarības pasākums ģimenēm un bērniem “Zaķītis lec uz skolu!”,  vēsta LETA.

 

Marakešas tirdziņā papildu raibam pašmāju darinājumu un vintāžas tirgus placim būs pieejama arī darbīga un radoša izklaide – muzikāli priekšnesumi, darbnīcas lieliem un maziem, kā arī veselīga un garda virtuve. Marakešas tirgus placī varēs no sirds izsmieties un noskaidrot, kāpēc cilvēki ir kā dzīvnieki un dzīvnieki ir ļoti līdzīgi cilvēkiem, – to nodrošinās improvizācijas teātra “ImproZoo” aktieri.

Marakeša piedāvās līdzdarboties radošajās darbnīcās: sietspiedes un koka spiedogu darbnīcā no Dekoratīvā mākslas un dizaina muzeja, “HomoEcos” zaļās domāšanas darbnīcā bērniem un “Ludo” spēļu spēlēšanā. Tāpat par godu 1.septembrim visas dienas garumā tirdziņā darbosies grāmatu maiņas punkts, kurā katrs interesents varēs apmainīt kādu jau izlasītu grāmatu pret jaunu, vēl neizlasītu.

Savukārt pasākumā “Zaķītis lec uz skolu!” pie Ulbrokas ezera būs iespēja skatīties profesionālo mākslinieku apvienības “Kili-kili” leļļu izrādi “Kas zaķīti pasargās?” un pārbaudīt savu veiklību, piedaloties “Veselības un aktivitāšu trasē”. Uz pasākumu aicinātas ģimenes ar bērniem un bērni no dažādiem Latvijas bērnu namiem. Dalība sarīkojumā “Zaķītis lec uz skolu!” būs bez maksas.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +11.4
Alūksne +9.6
Daugavpils +9.7
Saldus +10.2
Liepāja +12.2
Jelgava +11.1
Ventspils +12.9
Limbaži +10
Madona +10.0
Rēzekne +8.8
+17
+16
+15
Draugiem Facebook Twitter Google+