Horoskopi un mistika
Horoskopi

Radošas nodarbes ielīksmos sirdi! Horoskops 19.augustam0

Dienas noskaņa

Planētu stāvoklis būs labvēlīgs mākslai, jaunradei. Radošas nodarbes palīdzēs realizēt tavu bagāto daiļrades potenciālu. Šodien pieņem dzīvi kāda tā ir, bez vēlēšanās kaut ko mainīt. Lielisks laiks, lai parādītu sevi no labākās puses.

Auns

Domājams, ka vairākumam šīs zodiaka zīmes pārstāvju personiskā dzīve būs pakļauta darba interesēm vai vienkārši aizies otrajā plānā; romantiskām attiecībām nepaliks ne laika, ne spēka. Šodien tev ir jāpārskata savas attiecības, citādi personiskās dzīves jomā iestāsies emocionāls vēsums.

Vērsis

Diemžēl veselības plānā tu atrodies riska grupā. Pats bēdīgākais ir, ka tavā gadījumā nav izslēgtas ārstu kļūdas: nepareizas diagnozes un mediķu nolaidība. Šodien tev ir nekavējoties jāreaģē uz jebkuriem satraucošiem simptomiem! Neuztici savu veselību nekvalificētiem speciālistiem.

Dvīņi

Diena simbolizē šaubas, nepārliecinātību par sevi un savu nākotni. Dusmojoties par savu neizlēmību, tu iedzen sevi stingros rāmjos: tikai ģimenes intereses un nekādas personiskās dzīves. Tā nevajag darīt.

Vēzis

Nav izslēgts, ka Vēžiem šodien gribēsies izrunāties, pastāstīt kādam par pašu slēptāko cerībā saņemt padomu, kā rīkoties tajā vai citā situācijā, kas saistīta ar personisko dzīvi. Ņem vērā: pašlaik labākais Vēža padomdevējs ir viņš pats; neviens cits tev nepalīdzēs tik galā ar sevi un savest kārtībā tavas juceklīgās mīlestības attiecības.

Lauva

Planētu stāvoklis būs labvēlīgs mākslai, jaunradei. Iespējams, tu nekļūsi par profesionālu dziedātāju, aktieri, mākslinieku, bet radošas nodarbes palīdzēs realizēt tavu bagāto daiļrades potenciālu. Pacenties rast kompromisu starp darbu, ģimeni, mīlestību, hobiju. Cenšoties izmantot iespēju nostiprināt savu stāvokli, neatstāj novārtā tuviniekus.

Jaunava

Šodien tevi piemeklēs slimība ar neskaidru simptomātiku, bet tā ļoti labi padosies psihoterapeitiskai iedarbībai. Nesavlaicīga un nepareiza ārstēšana izraisīs hronisku saslimšanas formu, tāpēc vērsies pie pieredzējuša speciālista un ievēro viņa norādījumus.

Svari

Mīlestības attiecībās šī diena ienesīs neuzticības un noklusēšanas noti, palielinās jutekliskumu un vēlmi pēc fiziskas tuvības. Sievietes Svari tieksies pakļauties stipra vīrieša gribai. Šodien pieņem dzīvi kāda tā ir, bez vēlēšanās kaut ko mainīt.

Skorpions

Lielisks laiks, lai parādītu sevi no labākās puses. Tev radīsies gaišas idejas, un atradīsies cilvēki, kas vēlēsies palīdzēt tev īstenot tās dzīvē. Šodien labvēlīgi ir braucieni, ceļojumi. Ceļo, komunicē, pārskati savus ieradumus un pacenties nepalaist garām iespējas, kādas piespēlēs dzīve. Bet to būs ļoti daudz.

Strēlnieks

Pastāv varbūtība, ka parādīsies alerģiskas reakcijas un problēmas ar gremošanu. Izvairies no asiem ēdieniem, atsakies no trekniem un saldiem produktiem. Šie vienkāršie padomi pasargās tevi no nepatīkamām sajūtām.

Mežāzis

Pateicoties ilgām pārdomām par savu dzīvi, tu vari izlemt garīgi atjaunoties. Tavs pirmais solis – līdzjūtība un vēlme palīdzēt citiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nav izslēgts, ka Ūdensvīri šodien būs ļoti praktiski sadzīvē. Tāpēc viņi izlems apdāvināt draugus un paziņas ar noderīgām lietām, kam ir konkrēts praktisks pielietojums. Tavas veltes palīdzēs citiem cilvēkiem padarīt organizētāku sadzīvi un dzīvi kopumā.

Zivis

Vairākām Zivīm nomāktais stāvoklis var pāraugt agresijā. Būs nepieciešams izkļūt no negatīvās enerģētikas vai to kompensēt ar pozitīvo. Šodien apmeklē skaistumkopšanas salonu, izstādi vai koncertu. Sievietes Zivis īpaši priecāsies par dāvanām – juvelierizstrādājumiem, ziediem.

LA.lv