Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
24. oktobris, 2014
Drukāt

Radžu ūdenskrātuvē ielaiž 1380 līdaku mazuļus

Pašvaldības fotoPašvaldības foto

Šī gada 24.oktobrī, pateicoties Zivju fonda atbalstītajam projektam, Jēkabpils pilsētas Radžu ūdenskrātuvē ielaida 1380 gabalu šī gada līdaku mazuļus, kuru svars sasniedz aptuveni 300 gramus, informē pašvaldībā.

Zivju mazuļu piegādi un ielaišanu veica Z/s “Kalves” darbinieki. Projekta kopējās izmaksas ir 1772 eiro, tostarp Zivju fonda finansējums 1418 eiro un pašvaldības finansējums 354 eiro apmērā.

Mazuļu ielaišana notika, piedaloties pilsētas pašvaldības darbiniekiem, un Jēkabpils Sporta centra zivju inspektoram. Projekta mērķis ir Radžu ūdenskrātuves zivju resursu pavairošana, radot iespēju iedzīvotājiem saturīgi pavadīt brīvo laiku kopā ar ģimeni un izmantot piedāvātos pakalpojumus – makšķerēšanu un zemūdens medības, kā arī atpūtu Zilā Karoga pludmalē un Mežaparkā.

Arī šogad tāpat kā iepriekšējos gadus visas sezonas laikā notiek konkurss “Radžu zivs 2014”. Sezonas beigās notiek veiksmīgāko makšķernieku apbalvošana.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +7.7
Alūksne +4.4
Daugavpils +5.6
Saldus +9.2
Liepāja +9.5
Jelgava +7.6
Ventspils +8.6
Limbaži +6
Madona +5.0
Rēzekne +4.6
Kolkas rags no putna lidojuma: Retā parādība var ietekmēt pat jūras mirušās zonas (2)Tādi brīnumi iepriekš nav redzēti, joprojām iedzīvotājus pārsteidz jūras atkāpšanās, kas paver interesantus un neparastus skatus. Vides eksperti skaidro, ka šādai parādībai
Draugiem Facebook Twitter Google+