×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
10. janvāris, 2017
Drukāt

Ragaciema Agnese laimīga attiecībās ar volejbolistu Ansi Medeni (11)

TV3 publicitātes fotoTV3 publicitātes foto

Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, jau vairākus mēnešus Agnese Bērziņa (44) jeb tautā zināmā Ragaciema Agnese bauda laimi kopā ar folkloristu Ivetas un Vidvuda Medeņu vecāko dēlu – volejbolistu Ansi Medeni (32) un pati atzīst, ka vecuma atšķirību nejūt.

Pirms trīs gadiem tika šķirta Agneses un viņas vīra Jāņa Bērziņa laulība, kurā dzimis astoņgadīgais dēls Eduards. Žurnālam Agnese atklāj: “Raugoties uz mūsu kopdzīvi jāsaka – tas ir gadījums, kad katrs aiziet savā virzienā. Kļuvu par daudz aizņemta un populāra. Jānim tas bija kas nepieredzēts. No viņa nesaņēmu atbalstu. Kopā ar vīru jutos kā sieviete un vīrietis vienlaikus – par visu atbildu tikai es.” Gaišreģe atzīst, ka piedzīvojusi arī vardarbīgas attiecības, jo ir cilvēks, kas attiecībās spējīgs diezgan daudz upurēties. “Protams, sapratu, ka šajās attiecībās esmu upuris. Proporcionāli tam, cik ļoti šis vīrietis mani mīlēja, viņš izturējās pret mani nežēlīgi. Tās bija attiecības, kad vēl nebiju precējusies.”

Bet Agneses un Anša satikšanās sākusies ar Anša uzrakstīto vēstuli, pēc kuras Anša ciemošanās Agneses Ragaciema mājā ievilkusies septiņu stundu garumā. Par precēšanos gan neviens vēl skaļi nerunā. Agnese uzskata, ka precēšanās notiek brīdī, kad jūs saderināties. “Saderināšanās nenozīmē mirkli, kurā uzvelk pirkstā gredzenu. Saderināšanās ir brīdis, kurā divi cilvēki saiet kopā. No tāda viedokļa – jau esmu precējusies, jo Ansis šeit dzīvo. Kāzas vajadzētu svinēt tad, kad cilvēki sapratuši, ka viņi kļuvuši par perfektu komandu.”

Par abu attiecībam savs sakāmais ir arī Anša tēvam folkloristam Vidvudam Medenim. “Lai Agnese kļūtu ar manu vedeklu, vēl jānodzīvo. Taču mana attieksme pret Agnesi ir pozitīva. Gaumes ir dažādas, bet viņa ir izskatīga. Man nav iemesla lēkt pa gaisu. Ansim ir bijušas brūtes un būs vēl. Manuprāt, neviens no viņiem vēl nedomā precēties. Ir jābūt mīlai, lai cilvēki saietu kopā. Seksa dēļ jau neprecas! Precas dvēseļu un kopēju interešu dēļ. Harisma enerģija, personiskais valdzinājums – tās ir Anša īpašās spējas. Par citām viņa spējām man nav nekādu komentāru,” tā žurnālam “Privātā Dzīve” nosaka V. Medenis.

Ansis Medenis
Ansis Medenis (foto – Facebook.com)

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. tu nekad neesi bijusi ta par ko sevi cilvekiem pasniedz. un Luzes tev nekad nav neko nozimejusas.Tu nevari Luzes dzivot mani senci grib no tevis atbrivoties.TA IR MANA TEVZEME.

 2. Tracinoša bāba

 3. No kuras kūtspakaļas tā zvaigzne izkrita?

 4. feins paaris, un tas Ansis nemaz jaunaaks dizhi par vinju neizskataas. jums paakjiem vnk SKAUZH. lai Agnesei veicas!!!

 5. Gards kumosiņš raganciema raganai patrāpījies. Svaigs un gards, kā tajā pasakā par Ansīti un Grietiņu. Turies, Ansīt, puisīt, ragana tevi māna un grib apēst… ai ai ai

 6. Svaigs kumosiņš uz kārā zoba patrāpījies raganciema raganai. Kā pasakā par Ansīti un Grietiņu. Ansīt, puisīt, turies!

 7. Bet tēvs taču skaidri pasaka,ka dēlam ir bijušas brūtes un būs vēl un,ka seksa dēļ jau neprecas.Kundzīte kā nekā ir divpadsmit gadus vecāka par puisi.Lai jau papriecājas.

 8. Diivainie cilveeki kamdeelj taa savas attieciibas jaareklamee?

 9. baigā nu jau zvaigzne,par kuru vajadzēja pat tik skaļi rakstīt pfu

  • negatīvajam komentētājam trūkst mīlestības,nav arī nekāda zvaigzne,bet iekšā ir tikai skaudība un nenovīdība,Skumji,bet domājiet vairāk par sevi,cik talantīgi paši esat,lai par jums arī varētu rakstīt.

  • “nu-ja”, laikam skauž,ka pati nav zvaigzne,ir nekam nederīga būtne,kura nevienu nemīl .

Draugiem Facebook Twitter Google+