×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
11. decembris, 2013
Drukāt

Raidījuma “Sirmais. Kulta ēdieni’’ filmēšanas komandai Briselē nozagta visa tehnika

Foto - LETA. Šefpavārs Mārtiņš SirmaisFoto - LETA. Šefpavārs Mārtiņš Sirmais

Vakar, 10.decembrī, Briselē gaišā dienas laikā aplaupīta Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma “Sirmais. Kulta ēdieni” komanda, tāpēc raidījuma filmēšanu vairs nav iespējams turpināt.

Raidījuma producente Ilze Lasmane-Brože aģentūru LETA informējusi, ka nolaupīts ir viss – filmēšanas un materiālu pirmās apstrādes tehnika, kā arī visi safilmētie materiāli.

Lasmane-Brože piebilda, ka tas noticis dienas laikā netālu no Briseles simbola “Atomiuma”. “Bijām nesen atlidojuši no Dienvidamerikas, kur filmējām raidījuma materiālu Argentīnā un Čīlē raidījuma trešajai sezonai. Izkāpām no automašīnas uz aptuveni pusstundu, lai izlocītu kājas, bet, atnākot atpakaļ, pamanījām, ka automašīnai izsists durvju logs un visa mašīna ir iztukšota.”

Viņa neprecizēja zaudējumu apmēru, bet teica, ka tie ir lieli. “Patlaban tiek veikta zaudējumu aprēķināšana nolaupītajai tehnikai. Taču šķiet, ka lielākais zaudējums ir safilmētais materiāls, kas palika nolaupītajos ārējos cietajos diskos.”

Lasmane-Brože savā sociālās vietnes “Facebook” kontā raksta, ka “mājupceļā Briselē vīri ar nūjām raidījuma komandai un visiem LTV skatītājiem ir atņēmusi visu safilmēto materiālu kopā ar filmēšanas tehniku”.

“Tagad atliek vien cerēt, ka Beļģijas policija spēs sadzīt laupītājiem un laupījumam pēdas. Pagaidām viss trīs nedēļu garumā safilmētais skaistums mētājas kādā zagļu būcenī, un mēs esam bez jebkādiem resursiem,” teikts Lasmanes-Brožes vēstījumā.

Tas nozīmē, ka raidījuma “Sirmais. Kulta ēdieni” filmēšana ir pārtraukta. “Vienīgo mierinājumu sniedz fakts, ka visi esam dzīvi nokļuvuši mājās pie saviem mīļajiem,”  atzīst raidījuma producente.

Raidījuma nākotne ir neskaidra, jo, ja komandai nav tehnikas, tad nav iespējams arī neko filmēt un apstrādāt.

“Raidījuma komanda ir entuziasti, kas projektā ieguldīja ne tikai savu laiku, bet arī līdzekļus, tostarp arī tehniku. Raidījuma veidošanai tehnika tika arī aizņemta un sarunāta. Taču tagad tas viss ir nolaupīts,” stāstīja raidījuma producente.

Viņa teica, ka komanda liek cerības uz Beļģijas policiju. “Mums teica, ka teorētiski tehniku ir iespējams atrast, ja zina tās sērijas numurus. Tāpēc jau tuvākajā laikā sūtīsim visu nepieciešamo dokumentāciju.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+