×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.2°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
12. janvāris, 2017
Drukāt

Raidījumam “Profesija – mamma” jauna vadītāja (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Raidījumu cikls “Profesija – mamma” (no 12. janvāra ceturtdienās plkst. 21.10 kanālā LNT) piedzīvos jau 3. sezonu, tās ietvaros skatītājus iepazīstinās ar sociāli svarīgām un aktuālām tēmām, kas katru sezonu spēj atklāt arvien personīgākas un atšķirīgākas ģimeņu pieredzes.

Šosezon raidījumu vadīs radoša un dzirkstoša personība, Dailes teātra aktrise Esmeralda Ermale, kura viesosies pie ģimenēm visā Latvijā. Esmeralda savā ilggadējā aktrises profesijā spēlējusi daudz un dažādu lomu, taču vismīļākā ir būt par mammu. Viņa ir ne vien lepna par savām, nu jau pieaugušajām meitām, kuras pašas veido savu dzīvi, bet arī gandarīta par to, cik daudz dzīves gudrību un atklāsmju viņai pašai devusi šī dzīves svarīgākā loma. Esmeraldas lielākā aizraušanās ir dzīve visdažādākajās tās izpausmēs, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc viņa sāka un vēl joprojām turpina savu radošo darbu Dailes teātrī, kino un televīzijā. Savu dzīvi Esmeralda nespēj iedomāties arī bez jogas un Argentīnas tango. Par to, kāpēc Esmeralda piekrita vadīt raidījumu, viņa teic: “Raidījums ir brīnišķīga iespēja tuvoties cilvēkiem, ar kuriem citādi nesatiktos, ieraudzīt viņu dzīves, ieklausīties viņu dzīves uztverē, sajust viņus. Tas ne vien bagātina mani pašu, bet man arī dota lieliska iespēja redzēt, cik daudz mūsu zemē ir interesantu, gudru un stipru cilvēku.”

Trešo sezonu iesāks raidījums, ko veidos sirsnīgi, atklāti un iedvesmojoši stāsti par Latvijā iemīļotu mūziķu ģimenēm. Iespējams, šķiet, ka jau tik daudz ir dzirdēts par Lindas Leen, Intara Busuļa un Ralfa Eilanda muzikālajām gaitām, tomēr šajos stāstos galvenie stāstnieki un varoņi ir tieši šo mūziķu pirmie klausītāji, atbalstītāji un talanta atklājēji – viņu vecāki. Raidījuma vadītājas sarunās ar Lindas mammu Benitu, Intara tēti Imantu un Ralfa mammu Daigu atklāsies viņu izjustās rūpes, mīlestība, arī nesaskaņas un grūtības, bet, pats galvenais, lepnums, ko izjūt jebkurš vecāks, raugoties uz savu bērnu panākumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Skolnieciņš stāsta par savas dzīves traģisko sākumu raidijumā “Profesija Trollis”… Lūk, šo visu Jūs redzēsiet… Urā, trūcīgo statuss!
    Cieņā, Skolnieciņš
    © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{

  2. MAMMA nav PROFESIJA, bet PIENĀKUMS katrai veselai sievietei! Kāda jēga dzīvot kā tukšam traukam??? Kāda jēga nest ĀLAVAS sievietes ķermeni??? Izsaku izbrīnu par šādu formulējumu – profesija MAMMA?!

Draugiem Facebook Twitter Google+