×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
23. augusts, 2015
Drukāt

Raidījums: Āboltiņas “oooouuuu” pārvilcis svītru plāniem sēsties premjeres krēslā (22)

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Nevietā atkārtots patskanis ir pārvilcis strīpu Solvitas Āboltiņas samērā nesenajam pieteikumam startēt kā valdības vadītājai, ja tādi laiki pienāks, ziņo raidījums LNT TOP 10.

“Lai arī elementāra loģika prasītu piketētājus uzlūkot ar līdzjūtīgām un līdzcietības asaru pilnām acīm vai vismaz mēģinātu klātienes sarunās vēlreiz pārdot tēzi “naudas ir tik, cik ir” un “pacietieties, nākamgad būs”, Solvita Āboltiņa uz sanākušo prasībām reaģēja pavisam savdabīgi. Proti, viņa sanākušos seniorus izmēdīja, kliedzot “ouuuu”,” atgādina raidījums.

Atbilde nebija ilgi jāgaida, jo sociālie tīkli sašutumā “uzsprāga”, savukārt sabiedrības viedoklis, ka šī ir klaja ņirgāšanās, kā runā, licis uz Solvitu Āboltiņu raudzīties šķībi pat pašas partijā. Tāpat izskanējušas šaubas, vai pēc šāda gājiena viņa maz drīkst kandidēt nākamajās vēlēšanās.

Vienotības priekšsēdētāja par savu rīcību ir atvainojusies, bet vai ar to būs gana, retoriski vaicā raidījuma veidotāji.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Beltem darbība prokremliskajā Pervij Baltijskij Kanal netraucēja iesēsties LTV vadītāja krēslā, bet Āboltiņai, redz, ūjināšana pretī padomju arodbiedrīibu darbinieka Siliņa uzkūdītam pensionāru pūlim gan traucēšot…

 2. Viņas karjeru glābs liela audžuģimene ar eritrejiešu bēgļiem!

 3. Tautas gudrība māca Atbildēt

  Kas augstu kāpj,tas zemu krīt!

 4. Daudz labāk>Lauku Anna Atbildēt

  Pati Vienotība uz nost/lai dzīvo robežas!

 5. Tā ir svītra pāri pašai Vienotībai! Trūkst vēl tikai otras-krusteniskas svītras!

 6. Es gan neticu,ka Āboltiņas karjerai šis pensionāru nievājošais un nicinošais ūūūjināšanas gājiens kautkādā veidā traucēs. Man šķiet,ka valdošā elite domā tieši tāpat kā Āboltina,bet ir gudrāki un neizgāžas ar nepārdomātiem gājieniem. Un vēl jau ir Brisele,uz kurieni viņu aizsūtīt (tālāk no acīm,kamēr viss norimst un aizmirstas). Pēc tam varēs domāt par Valsts Prezidenta posteni ( Aizsardzības ministra postenis ,kā kuluāros runā, būtu par sīku viņai).

 7. un paliksat “likumīgā” ceļā “likumīgi” jaņi !
  Ar ko arī apsveicu !

 8. Nu kur tik stulba var būt?! Vajag tak’ sekot līdzi sev un domāt, ko dari! (Laikam jau nav ar ko!…)

 9. Vai šai prastajai Āboltiņai tūlīt nevajadzētu prasties un pamest iesildīto vietu?!Bet to jau laikam nesagaidīt.

  • Es par to pasu,viņai vajadzēja pamest savu iesildītu peņķi,bet,ja jau viņa izmēda pensionārus,tad viņai paj.. arī uz mums pārējiem,video vnk pretīgs,tāda nesavaldība tik augstai amatpersonai!!!
   fui,fui,fui

 10. premjeres krēslā Atbildēt

  jau tauta nevēl, tāpec kāda nu tur strīpa, ja vel atceramies ka tantu nemaz neievēlēja saeimā, bet viņa vienalga tur ielauzās ar varu (ieveletais vispār pazudis ) t;a ka neko pa lielam šis neaudzinātibas iparaugizlēciens neko nemainija

 11. tas ir kļūdains secinājums, ja atceramies, ka pavisam vēl nesen minētā kundze nebija pat deputāta statusā. Latvijā un arī pasaulē viss notiek, kā tam jānotiek

 12. Visi latvieši prot “ūjināt”. Tiem, kuri Latvijā to neprot, nekad nebūt pie patiesās varas !
  Nepārspīlējiet ar secinājumiem, neļaujiet apmuļkoties un neatdodiet varu ienaidniekiem.

 13. tas bija stulbi… .

 14. Varbūt viņa pa ceļam uzstājās kā privātpersona, dziedot kaut ko no prātiņvēja repertuāra

 15. Ja vienkāršoti – tā ir īstā Āboltiņas būtība – ņirgas par tautas daļu, pensionāriem. Tādas pašas ņirgas ir par deputāta mandātu, kurš mistiski ņemts no kāda Junkera un par cik? Tās ņirgas turpinās, cik noprotu, pati Āboltiņa nemaz nav atvainojusies, bet to ir darījis kāds sulainis…Ja runāt ar tautu sūta sulaini? Tad jāprasa, cik augstprātīga var būt varaskārā erzacdeputāte? Tad padot premjera krēslu, vai vismaz kara ministra – tajos amatos ar godasardzi un karogu pacelšanu…
  Es esmu par aktīvu darbu un nevis par Latvijas, Saeimas un Vienotības partijas goda graušanu tādā ņirdzīgā veidā. Ieteiktu nolikt mandātu un pazust no politikas.

 16. Neglīta un arī uzvesties neprot.

 17. jāmaina pastāvošā valsts vara likumīgā ceļā – ar vēlēšanām, nost ar vienotību un pārējām kabatas partijām

Draugiem Facebook Twitter Google+