Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
13. novembris, 2015
Drukāt

Raidījums: Āboltiņu arvien biežāk min kā Straujumas pēcteci premjerministres amatā (15)

Foto - Kristiāns BērentsFoto - Kristiāns Bērents

Tuvojoties nākamā gada valsts budžeta pieņemšanai, Saeimas kuluāros arvien uzstājīgāk izskan runas, ka līdz ar tā pieņemšanu kritīs Laimdotas Straujumas (V) valdība, bet kā reālākā premjera amatam no partijas “Vienotība” tiekot apspriesta Solvitas Āboltiņas kandidatūra, vēsta LTV.

Vairāki “Vienotības” biedri esot atzinuši, ka neformāli ir apspriests variants, ka partija pati varētu panākt Straujumas atkāpšanos pēc budžeta pieņemšanas, kas paredzēta 30.novembrī.

Oficiāli neviens no partijas līderiem neesot gatavs šo informāciju komentēt, kā arī runāt par to, vai nākamā partijas premjera amata kandidāte ir “Vienotības” priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

“Tas, ko “Vienotība” izdarīja nepareizi jau pēc [Valda] Dombrovska atkāpšanās no premjera amata, – nevirzījām Solvitu Āboltiņu,” teicis “Vienotības” deputāts Kārlis Šadurskis, atturoties komentēt, vai Āboltiņa varētu būt “Vienotības” Ministru prezidenta amata kandidāte.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. vienotiba taa ir sekta!

 2. tikai ne ..! kam prasu uz ielas neviens negrib vispar vinjas redzeet valdiibaa! visas valdibas intrigas naak no aboltinjas! ja buus aboltinja tad japajauta vejonim un zalajiem kas nekad neuznemas atbildibu un skataas visu no malas itkaa vinju tur nebuutu pasu! interesanti cik tas amats izmaksaa naudas vieniibaas?par lielu naudu var nopirkt ko sirds velas ari aboltina premjeres kreeslu! latvijaa aboltinja buus tas pats kas krievijaa putins! diktatuura tiesaa veidaa! interesanti kas vispaar jau ieprieks par vienotibu vispaar balsoja?tur tak aciim redzams ka rezultati safabriceeti! nav logikas nekaadas! neviens nebalsos par tuksu partiju vai arii tad visa muusu tauta ir ar putniem!

 3. Šadurski,vai?

 4. Nevaram vien sagaidīt!

 5. Dievs, atpestī mūs no ļaunuma un izvēlies starp diviem to mazāko, proti, tikai ne Āboltiņu!!!

 6. ūūūūūūuūūū
  Ūūūūūūūuuūu
  Ūūūūūūūuīīiiiiū

 7. Tavs komentārs tiek izvērtēts jau otro dienu. provēs bez linkiem – avosj pronjesjot!
  sen bija jāmaina pensionāru pāris. kā Aizvējonis / Caurvējonis pēc biedra Berjozkina – Kājiņa kunga šķiet neko sev tā ZOOpreziden†s, tā jebkurš minpreziden†a amatā Lēnumas vietā šķitīs apsviedīgs, saprātīgs un sakarīgs. bet ja pa santīmam dienā krāt paraksta apstiprināšanai ieteicēja par†iju apvienības “Vieno†ība” priekšsēdētāja Solvi†a Ābol†iņa ievrotēs minpreziden†šas krēslā, tad būs gauži un elek†orā†s to nesapratīs. un tas nekādi nevar būt uz ilgu! bet – jo sliktāk, jo labāk! © Lielais Mao

 8. Atkal brauks uz Bausku ar 150 km stundā uz kafiju? Tā sabrauktās vistiņas un pīlītes… Paliek bailīgi – te bumbotājus uzņems, te lapsa ar auto – kur mukt?

 9. rižā iemācīs visus maut…

 10. Re nu, kāds plāns?! Izmantos Straujumu līdz pēdējam, visu problēmu sekas uzgrūdīs omei, kas jau tagad nespēj “atmazgāties”. Un lieta darīta. Āboltiņa atkal “zirgā”. Varēs zirgoties par vientiešiem Latvijā. Še, jums, lempji. Saņemiet, ko gribējāt, kad vēlējāt par “Vienotību”. Demokrātija? Kas tā tāda? Jūs ko, no Mēness nokrituši? Šeit ir Latvija, kur visa vara ir “Vienotības” rokās. Specdienesti sasieti vienā saitē ar “Vienotību”, valsts prezidents Vējonis arī ir “Vienotības” sabiedrotais, un pat gribot nevar vērsties pret “Vienotību”, jo ir līdzzinātājs “Citadeles” izpārdošanas afērā. Tāpēc, kvēls sveiciens no Āboltiņas – jums visiem naivuļiem Latvijā. “Ūūūū – ūūūū!”

 11. Ja mēdiji necenzēs komentārus pie šīs prieka vēsts, Āboltiņa par sevi uzzinās daudz jauna …

 12. Iela tiks slēgta, Baronesei Tauta traucēs.

 13. Šitai pat saemā nevajadzētu būt

 14. Tā būs šausmas visai Latvijai.

 15. Nu nesmīdiniet ar “tautas viedokli”, – it kā tautas viedoklis Rižai ko nozīmētu …..
  Viņa taču ies pāri līķiem, – šoreiz ticams,arī Vienotības.

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+