Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Raidījums: ap centrālo staciju plaukst un zeļ krimināla vide; nepietiek policistu (2)

policista_jaka_ziemas

Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas teritorijas kriminogēnā vide joprojām negatīvi ietekmē daļu pasažieru, apmeklētājus un atsevišķas tirdzniecības vietas, tomēr patruļpolicistu skaitu neesot iespējams palielināt, lai gan tā nepieciešamību atzīst gan pats Valsts Policijas priekšnieks, gan Latvijas Dzelzceļš kā stacijas īpašnieks, vēsta LNT ziņas. Neesot ne papildus līdzekļu, ne patiesībā arī policistu, ko likt ierindā, jo Valsts Policijā esot liels kadru trūkums.

Dzelzceļa policijas kā atsevišķas struktūrvienības likvidēšana pirms sešiem gadiem naudas trūkuma dēļ atstājusi negatīvas sekas drošībā vēl šodien, atzīst Valsts policijas priekšnieks.

Toreiz kā ielāpu Centrālajā dzelzceļa stacijā izveidoja policijas nodaļu ar diviem – trim teritoriju apstaigājošajiem policistiem. Uzzinot, ka tagad Valsts policija uzsākusi darbu arī pie mazo iecirkņu reorganizācijas, tostarp arī stacijā esošās nodaļas, kļuva aktuāls jautājums, vai nu jau arī šo likvidēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Baigie brīnumi, vai ne?
    Padomju laikā visi švaļi tusējās gan pie stacijas gan autoostā.
    Un tieši tāpat milicija netika galā.

  2. Ķuzim nākamgad pensija tākā to ko viņš tagad teica ir tukša muldēšana,viņš aizies pensijā,bet problēma paliks

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+