Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
2. jūlijs, 2015
Drukāt

Raidījums: Arī Vējoņa kanceleju vadīs Bimbirulis (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts prezidenta kancelejas vadītāja vietnieks Aleksandrs Bimbirulis piedalās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē par situāciju Rīgas pilī.

Valsts prezidenta amatā ievēlētā aizsardzības ministra Raimonda Vējoņa kanceleju pēc viņa stāšanās amatā vadīs Aleksandrs Bimbirulis, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Bimbirulis patlaban vada arī Valsts prezidenta Andra Bērziņa kanceleju. Raidījuma rīcībā esošā informācija liecina, ka viņš varētu turpināt pildīt arī drošības padomnieka pienākumus.

Savukārt Bimbiruļa vietniece Vējoņa kancelejā būs aizsardzības ministra biroja līdzšinējā vadītāja Egita Kazeka, savukārt padomnieces ārlietās amatu ieņems Ārlietu ministrijas Drošības politikas un starptautisko organizāciju direkcijas vadītāja, vēstniece Baiba Braže.

Vējoņa padomniece juridiskajos jautājumos būs Saeimas Juridiskā biroja konsultante Kristīne Jaunzeme. Nākamais prezidents vēl neesot izvēlējies, kas ieņems padomnieka ekonomikas jautājumos amatu un kura persona pildīs preses sekretāra pienākumus, vēsta LTV.

Vējonis svinīgo solījumu, stājoties Valsts prezidenta amatā, nodos Saeimas ārkārtas sēdē 8.jūlijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Anzelm, re kur ir tas vecais labais teiciens ”Biruļ – Buļ – Bimbiruļ”!!!

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (20)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Draugiem Facebook Twitter Google+