Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
10. jūnijs, 2015
Drukāt

Raidījums: Atšķirībā no Rīgas viesnīcas darbinieki Rēzeknē ziņoja par orģijām (3)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Policijas aizturētā taksista, Rēzeknes krievu biedrības vadītāja Aleksandra Pušņakova veiktās orģijas ar nepilngadīgajiem identiski notika kā Rīgā, tā viesnīcā Rēzeknē, taču, atšķirībā no Rīgas, Rēzeknes viesnīcas darbinieki par dzimumnoziegumiem ziņoja policijai, tā trešdien vēsta ”Panorāma”, analizējot Pušņakova darbības 2011.gadā.

Rēzeknē satiktie viesnīcas “Latgale” darbinieki “LTV” pastāstīja, ka vienā no tās numuriem ziemas naktī pirms četriem gadiem apmeties Pušņakovs, ko apciemojuši divi zēni – 12 un 14 gadus veci. “Teikuši, ka pie tēvoča Sašas nāk. Ap pusnakti darbinieki kļuvuši tramīgi. Kur zēni? Kāpēc nenāk laukā?” viesnīcas darbinieku stāstīto atstāsta korespondente.
Todien apsardzes darbinieks reaģējis uz palīgā saucieniem, bet numurā atradis tikai Pušņakovs. Zēns bija paslēpts uz balkona. Saistībā ar šo notikumu policija aizturēja Pušņakovu par mēģinājumu seksuāli izmantot 14 gadīgo zēnu. Tiesā Pušņakovs savu vainu atzinis. ”Cietušajam, kurš nāca no trūcīgas daudzbērnu ģimenes, samaksāja morālu kompensāciju – 1000 latu. Pēc iznākšanas no cietuma devās strādāt uz Norvēģiju. Atgriezās pērn pirms jaunā gada un atrada darbu Rīgā,” vēsta lsm.lv.

Pušņakovam ir 46 gadi, pašam ir četri bērni. Daļa Rēzeknes krievu biedrības biedru apsūdzībām netic, uzskata, ka tās ir safabricētas.

Jau rakstījām, ka policija Rīgā gan atklājusi, ka pēc Pušņakova un viņa līdzzinātāja foto publicēšanas medijos atsaukušies vēl vairāki cietušie. Policija prognozē, ka ierosinātajā lietā būs vairākas epizodes.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pušņakovs bija Rēzeknes domē kā deputāts no SC un Rēzeknes hotelī izmantoja puikas.To zināja Bartaševičs nu un?Bija smuki vienā partijā un vienā sarakstā kamēr policijas nesaķēra aiz pa…tiem.Bartaševičs Rēzeknē ir Latgales Dons Karleone vai Als Kapone,Kur nesen nošāva to uzņēmēju,tur jau Bartašs bija iesaistīts ,tikai policija ir viņa kabatā,kur polic.priekšnieks nu nekādi nerunā valsts val.vajadzīgā līmenī.Tāda mafija kā RD ,kur strādā viņa radiņi.

  2. Izbijis viesnīcnieks Atbildēt

    Šādi pasākumi (un neziņošana) ir pat ļoti izplatīti. Viesnīcu darbinieki neziņo, jo pēc ziņošanas tiek pataisīti par lidzzinātājiem un nozieguma veicinātājiem ar telpu nodrošināšanu. Grūti tad pierādīt, ka neesi kamielis.

  3. Rēzeknē darbinieki visdrīzāk katoļi, kuri pedofiliju atzīst par noziegumu un grēku. Rīgā drošvien viesnīcas darbinieki ateisti, kuriem viss pie vienas vietas.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+