×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
13. novembris, 2015
Drukāt

Raidījums: Bāriņtiesa atņem zīdaini 17 gadus vecai mātei (112)

Foto - kadrs no videoFoto - kadrs no video

Jaunajai māmiņai Saulcerītei Sārai, kurai ir 17 gadu, bāriņtiesa atņēmusi zīdaini – piecus mēnešus veco Danielu. Dēls atdots tēvam – 34 gadus vecam vīrietim.

Pirms dažām dienām jaunā māmiņa, 17 gadus veca 9. klases skolniece Saulcerīte Sāra, un viņas piecus mēnešus vecais dēliņš Daniels tika piespiedu kārtā šķirti.

“Atbrauca Daniela tētis Stefans, un prasīja man, vai var dēlu pieskatīt uz divām stundām. Nekad iepriekš viņš tā nebija prasījis. Es atļāvu, un viņš bērnu paņēma. Kad aizbrauca prom, viņš man uzrakstīja īsziņu, ka es Danielu vairs nekad neredzēšu, ka esmu viņam mirusi,” stāsta meitene.

Saulcerītes Sāras mamma Žanete saka, ka šis vīrietis esot sacījis, ka vēlas, lai viņas meita izdara pašnāvību.

Pēc bērna aizvešanas mamma vērsās policijā. Tur esot teikuši, ka nekā jaunajai māmiņai nevarot palīdzēt, jo Madlienas bāriņtiesa ir “par” to, ka bērns paliek pie tēva un ka mammai neesot nekādu tiesību, jo tēvs ir pilngadīgs, bet viņa – nē.

Saulcerīte Sāra ar bērna tēvu, šobrīd 34 gadus veco Stefanu, kopā nedzīvo. Viņu starpā attiecības beidzās vēl pirms Daniela piedzimšanas.

Pievienot komentāru

Komentāri (112)

 1. Ja bērna tēvs ir ierakstīts bērna dzimšanas apliecībā, tad abiem vecākiem ir vienādas tiesības uz bērnu, kamēr vienam no vecākiem nav nodibināta atsevišķa aizgādība utt (parasti tas notiek caur tiesu vai arī ar savstarpēju vienošanos) …. tāda nu mums ir likumdošana.
  Par Madlienas bāriņtiesu pašlaik neko labu nevaru teikt. Pati cīnos ar to. Pirmais iespaids bija ka bāriņtiesa ir ļoti nekompetenta un uzpērkama. Neievēro nekādā gadījumā bērna intereses. Un pieņem tikai “sāpināto” tēviņu puses, zinot un redzot pierādījumus ka šie tēviņi ir tuvu cietumsodam.

 2. Pedofilam uzticēt bērnu, jo viņš ir pieaugušais????? Superīga mums BT!!!!

 3. Apsurds, un tad berna tevs ir lielais audzinatajs, sanak, ka vins baros, mainis pamperus, vedis pastaigas utt, ta bija domajusi barintiesa, vai berns tiks nogrusts kadai tresajai personai kamer tevs izklaidejas??????? un tas bus labak bernam/ vai tomer pie mammas, kas vel baro ar kruti.

 4. Kur DNS tests? Kur tiesa par nepilngadīgās izmantošanu? Kur tiesa pret bāriņtiesu? Es šeit neredzu problēmu. Gudru advokātu un bērns būs pie mammas….
  Nauda problēma? Es domāju ka daudzi būs ar mieru saziedot. Es esmu.

 5. Paskatieties, vienā citā vietnē bija links uz tā vīrieša draugu profilu, viņa uzvārds ir P e l u k i n s. Un tādam, kam tikai dzeršana un kniebšanās prātā, var uzticēt bērnu?!

 6. Meitene ir nepilngadīga un vīriets ir vairāk kā brieduma gados es mātes vieta iesniegtu prasību par mazgadīgās pavedināšanu un tādejadi atgūstot bērnu.

 7. Un tevi pašu tvaicenē. Nolaid tvaiku saulīt 🙂

 8. Paga, paga… Tam čalim tak vajag krimināllietu par pedofīliju. skuķim ir tikai 17….

 9. tas jau ir musu burtu kalpu barintiesa, vienkarsi kauns kada veida tiek izskirti bernu likteni,bet uzdodas par bernu aizstavjiem

 10. Normali, p** iedod vel mazaku bernu ar ko paspeleties. Malaci barentiesa!! Visu cienu jums

 11. nu, ja ta ir noticis ,kad tik jaunai ir berns ,tur neko nevar darit, bet apsveicami ir tas ka jauna mamina grib bernu audzinat pati, vai musu “GUDRAJAI ” barintiesai nepietiek ar pamestiem berniem un seit grib vel viena berna likteni izbojat? ar kuru galu jus domajat-barintiesa????

 12. vai tad tas kungs , kas bērnu pagādāja , nav pedofīls???

 13. izmantoja vienu nepinlgadīgo,tagad bāriņtiesa piešķīra otro ,tie ir tiesu darbi

 14. par nepilngadīgas personas pavešanu lika cietumā!!!!!!!!!!!!
  bāriņtiesas ir zem katras kritikas,kas maksā tas dancina

 15. berna tevu vajag sodit jau vien ,ka ar nepilngadigu meiteni sagaajis berninu . vai vecmamina nevareja panemt sava aizbildnieciba jauko puisiti?

 16. Vai bāriņtiesa pirms tam DNS testu noņēma ,kad atņēma bērnu ?TO 34 gadīgo vispirms vajadzēja tiesāt par nepilgadīgas meitenes pavešanu

 17. Jūs,Zane esat nožēlojama,ja tā varat izteikties par māti,kura,lai arī nepilngadīga,bet rūpējas par savu bērniņu.Tādām kā jums gan bērnus nevajadzētu uzticēt,ne ar ko neesat labāka par to stulbo Bāriņtiesu,kas mazgadīgās pavedēju attaisno,bet normālai mātei ņem nost bērnu.

 18. tādam mūdzim kurš izmanto 15 gadīgu meiteni….bērnu nemaz nevar dot!!! Tādam ir jāatbild par savu rīcību jo ir pilngadīgs! Apšaubāma ir BAREŅTIESA…..par centieniem bērnu atņemt!!!

 19. Jātiesā vīrietis par to ka stājies dzimum sakaros ar nepilngadīgu bērnu.

 20. Ir jautājums- kas tie par cilvēkiem,kuri strādā bāriņtiesās? Kā var pateikt,ka māte nevar pati par bērnu rūpēties,jo viņa ir nepilngadīga,ja jau tāds likums bāriņtiesu interpretācijā,tad aizliedzam nepilngadīgām dzemdēt un ar likumu nosakām,ka jātaisa aborts!Bet neatņemam zīdainim māti (pie tam bērns vēl ir barojams).Ņemot vērā to,ka jaunā māmiņa ir nepilngadīga,viņa vēl joprojām pati atrodas savas mātes aizbildniecībā.Un ja viņa nedara neko tādu,kas norāda uz to,ka viņa nav spējiga audzināt,tad nav tiesību viņai bērnu atņemt.Runājot par tēvu,gribas jautāt,kad mūsu valstī sāks strādāt likums,kas nepieļaus pieaugušiem vīriešiem pārgulēt ar nepilngadīgiem bērniem un par to reāli sāks strādāt kriminālprocess.Vīrietim,kuram ir pāri 30, tādu pusaudzi ir viegli apvārdot un ievilkt gultā un pēc tam pateikt,ka nekas nenotika ar varu.To var definēt,ka pieaudzis cilvēks izmanto nepieredzējušu bērnu savām seksuālajām vajadzībām.

 21. Tu esi malacis un turies neklausies neviena,tu vinu iznesaji un tas ir tavs berns tev vinu nevar neviens atnemt,lai tas launas meles runa ko grib.Nevienam nav tiesibas tevi nosodit.Butu labak palidzejusi ar padomu,lai berns varetu atrasties pie mammas,jo mazulitim nekur nebus tik labi ka pie maminas.Saulcerit turies ..

 22. Vina nau pilngadiga kapec nesudz tiesa par pavesanu netikliba.Ko mate doma.

 23. Paga, bet vai to Stefanu pašu nevar notiesāt par pedofīliju? Meitene, ar ko dzīvoja kopā (varbūt piespieda vai ar maldiem), bija nepilngadīga, un viņš to zināja! Ja meitenes māte Žanete lasa šo komentāru, lai vēršas policijā (ne savā lauku čuhņas policijā, bet novada) ar iesniegumu par meitas pavešanu netiklībā. Tad pats Stefans sēdēs, bet bērns nonāks pie mātes.

 24. lai ņem,kur problēma,varam uztaisīt citu,to viņš neatņems un es arī neņemšu…kā varam sazināties?

 25. Nu gan jau calis negrib sedet.

 26. biju domājusi ka pieaugušajiem vīriešiem par seksuālajām attiecībām ar nepilngadīgajām jāsēž cietumā…
  vai tad LV citi likumi?

 27. Tēvu par pedofilismu vispirms vajadzētu notiesāt, un tad spriest ,vai vinja apgaādībā var uzticēt kādu bērnu.

 28. Spriedelēt var daudz, bet vai kādam ir bijusi tāda situācija?! Man ar bērniņu bija līdzīgi, tikai nebija tik vecspuisis ! Arī gribēja atņemt,un bāriņtiesa pievera acis uz to ka ģimenīte tur nau tā labākā! Visu atrisināja nauda un advokāts visus nolika pie vietas! Es savu bērniņu izcīnīju,un arī Saulceritei iesaku nepadodies,neatdot nevienam savu bērnu,protams tikai tad ja tu tiešām spēj parūpēties par puiku! Bet ja tusiņi prātā, dzeršanas,tad gan bērniņam jāmeklē vietiņa kkur labākā! Bet šajā gadījumā diez vai tas ir pie tēva! 🙁

 29. Bāriņtiesa baidās no atbildības! Tāpēc ar iegrūž to bērniņu pilngadīgam vecam vecim,vismaz viņus neskar kas tālāk notiek! A ja pie mātes būtu,nu tur gan problēmas apsekošanas, palīdzības sniegšanas,kursu organizēšana jaunām māmiņām! Bet viņiem priekš tā nav laika! Kafijas ar tortitem jārij!

 30. Tad kam vajadzīgas tādas tiesas Atbildēt

  Kā labā sprieda bāriņtiesa ? Noteikti ne bērna labā ! Jo patreiz 5 mēnešu vecam bērnam galvenais ir būt pie mātes , saņemt mātes pienu . TIKAI UN VIENĪGI. Kad mazulis ir paaudzies un var eksistēt patstāvīgāk – tad var dalīt, atņemt, izņemt u.t.t.

 31. Es pati esmu māte kurai piedzima bērns kamēr biju nepilngadīga. Nevienu reizi bāriņtiesa neteica ka atņems man bērnu jo esmu nepilngadīga. Tā pat kā šajā gadījumā aizbildniecība par mani un manu bērnu bija maniem vecākiem. Ja ģimene ir labvēlīga un dzīves kvalitāte atbilst normām un bērniņa veselība netiek apdraudēta tad bāriņtiesa nešķirtu mazuli un vecvecākiem neņemtu nost aizbildņu tiesības..Noprotu ka jaunās mātes vecāki mīl iedzert un pati jaunā māmiņa lieto alkoholu un klejo pa nakti ārā un uzturas nepiemērotās kompānijās kur tur pat blakus bērnam smēķē un nez ko dara tad jau nav brīnums ka bāriņtiesas ausīs tas ir nonācis un vēlas atdot bērnu tēvam kas ir nākamais aizbildnis vai nodot krīzes centrā jo tēvs pats nav labāks par māti vai vecvecākiem.. Saprotu to kam ka māmiņa vēlas bērniņu pie sevis bet tāpēc vajag rādīt priekšzīmi ja ģimene būtu labvēlīga tad tēva prasību par aizbildņa piešķiršanu viņam pat neizskatītu jo priekšroka ir mātei kaut viņa ir nepilngadīga..

  • Inga, vai tu to meiteni personiski pazīsti, ka tik pārgudri spried? Un ko tas tēviņš līda pie nepilngadīgās, vēl pametot pirms bērna dzimšanas? Tas to pedofilu nemaz neattaisno!

   • A tu pati vinju pazisti?Madliena ir pietiekosi daudz paklidusu gan mazgadigu,gan pilngadidu padauzu,kuram bernus vajadzetu ar steigu nonemt.

  • Sveika Inga. Tavs komentārs ir diezan nosodoš. Ar drošu sirdi varu apgalvot ka mani vecāki nav alkoholiķi…un es pati arī nē. Pieļauju domu, ka tu esi Stefna sieviete…visiem daru zināmu ka neesmu no tām kas mauc pa kreisi. Darīt takā nebūtu ko…es savu puisīti mazo mīlu un cīnīšos līdz galam un panākšu visu ko esmu iecerējusi. Šobrīd esmu ievietota Krīzes Centrā kur pagaidām ir drošākā vieta no Stefana. Mīļie saprotu tas ir jūsu viedoklis bet palasot vēmiens nāk par dažiem labiem komentāriem…

 32. vo vo pilniba tev piekriitu !!

 33. Nu tā bāriņtiesa nav uzspirkta ?kurš bērnu iznēsā vēderā 9 mēnešus sieviete vai vīrietis ? un kapēc 34 gadīgs guļ ar nepilngadīgajam ? bērnu noņemt no mātes- tas ir vnk briesmīgi ! Es pats esmu vīrietis un noteikti neatbalstu bāriņtiesas lēmumu ! vispār tādus kretīnus vajadzētu tiesāt vien par viņa melnajām domām !

 34. Stulbās bāriņtiesas!
  Tas TV 3 rādītais, piedodiet, tēviņš taisnā ceļā jāpadzen.Vai tādi var noteikt bērnu likteni?
  Šis taču nav pirmais gadījums- atcerieties gadījumu Rīgā, kad Rīgas Krasnogolovs atņēma normālai mātei vardarbīgā veidā divas meitenītes!
  Izglītības viņiem nekādas, penši un pašvaldibu amatpersonu paziņas un radinieki.

 35. Ko Jus visi saprotat mes jau ESAM PIEAUGUSAS un TIK LOTI GRIBAS KAD LIEKAMIES APAKSA ARI 60GADIGIEM pec tam tikai BLAUJAM KAD TA UN SITA.

  • Pareizi, ko tad mēs saprotam… 😀 Būtu vispirms rakstīt iemācījusies, pirms gultā līšanas. Bet redz, ka nē- vispirms gultā jāielien, jāuzsit kāds sīcis un vēl pēc pāris gadiem jāsāk raudāt, ka apkārt viss slikti, valsts slikta, u.tt. Un tā arī tā nabadzība vairojas :facepalm:

 36. Kāpēc bāriņtiesa neuztraucas par to, ka pilngadīgs vīrietis pavedis nepilngadīgo? ASV tāds Stefans jau būtu aiz restēm.

 37. Zane, kā Jūs ko tādu atļaujaties? Vai esat “tik pareiza”?

 38. barentiesa ir viena cuku bedre es ceru kad viss nokartosies bernam jabut ar mati

 39. Man vienīgaja liekas, ka te matemātika bišķīt atkrīt? ja viņai tagad ir 17, tad es pieļauju, ka ieņemšanas brīdī viņai bija 16, savukārt viņam 33. Policijai par šo nekādi jautājumi nerodas, vai kārtējais gadījums, kad potenciāls pedofīls var darīt, kas viņam ienāk prātā?

 40. Dodos uz Madlienu. Kur tā skola bija?

 41. Vau! Man jau interesanti, bet citiem dzīves beigas. Tad iznāk, tagad vecis var maukt pa pļavu un apsēklot visas, kas pa ceļam? Kaut kā šķiet pirms gadiem divdesmit es būtu par to iesēdināts uz visai nepatīkamiem apstākļiem. Un kā var tiesas process notikt nepaziņojot visām iesaistītajām pusēm, pēc tam ar viltu atņemt? Nu te tik daudz manai valstij nepieņememu faktoru ir!

 42. Nesaprotu kur meitenei ir prāts gulēt ar tādu gados vecu vīrieti,viņš drīzāk varētu būt viņas tēvs! Gadu atšķirība ir liela!
  Bet ne pa velti bāriņtiesa ir tā vīrieša pusē,ta tad viņi jau noteikti zin kas un kā tur ir nejau tapat atņem mātei bērnu,kapēc citām nepilngadīgajām tā naw! Lai pati aizdomājās par savu rīcību!
  Un kā tur teica viņa mazuli baro ar mātes pienu,tad pa kuru laiku viņa mācās tajā 9klasē!!
  Domāju tur viss ir jānoskaidro konkrēti neviens no viņiem naw tīrs!!

  • Tikai nevajag sprediķot. Džuljetai arī bija tikai 14 gadu. ŠĪ lauku meitene satika Stefanu, kurš ir izrādījies gatavais draņķis. Stefans pēc definīcijas ir pedofils. Bet meitene jauna un nepieredzējusi.

  • Tu esi stulba vai vnk par tādu izliecies? Es zinu daudz jaunās māmiņas-skolnieces, kuras ņem savus bērniņus līdzi uz skolu un baro ar krūti, arī pedagogi ir izpalīdzīgi! Mamma ir pats svarīgākais, kas var būt tik mazam bērnam un tas nemaz nav diskutējams! Vīrietis drīzāk būtu jāapcietina, ka pavedinājis tik jaunu meiteni, turklāt tā bērna atņemša ir tīrākā ieriebšana! Kapēc par pārējiem saviem bērniem neinteresējas? Diez vai alimentus arī maksā!!? Bāreņtiesa ir stulba ja to neredz!

  • Jā, jā tas vīrietis dos bērnam pupu ,stulbā bāriņtiesa . Izskatās ka uzpirkta

 43. Varbūt stefaniņam vajag ierosināt lietu par **!!!

 44. Madlienas bāriņtiesa atdeva bērnu pedofīlam? 32 gadīgs tīnīšu drāzejs apsēklo ~14 gadīgu skukīti un bāriņtiesa atdod viņam bērnu ? Savdabīga iestāde , Madlienā nav bārnu nams , tie parasti ir raksturīgie pedofīlu intereses objekti gan jau viss sakartots savi cilvēki bāriņtiesā.

 45. Kauns par Latviesiem Atbildēt

  Pretigi jusu komentarus lasit ka jau isti Latviesi neko nezin bet savus pienemumus raksta.. nav ko pateikt paklusejat ko smirdinat te gaisu.. pasi svetie ne… kada jums dala kurs lida kurs pavedinaja neviens nevar atnemt matei bernu ja mate nav slikta ,dzeraja vai narkomane . Nevienam nav tiesibu bez iemesliem atnemt bernu .. skriesus pie advokatiem un uz tiesu.tie kas te savu zulti izgaz dievs dod pasiem ar ko tadu dzive nesaskarties.. dzive viss nak atpakal

 46. 17 gadi un 9. klasē? Kādam vēl ir ilūzijas?

 47. …. Un kāpēc viņa salaida ar 34 gadus vecu veci?

 48. Saulcerīt,turies!neatļauj ,lai kaut kādi idioti atņemtu tavu bērniņu!

 49. Ja jau mētātos apkāŗt,tad diez vai 9.klasē mācītos! Zandai>Kāpēc par šīm avārijas tabletēm nepateici savlaicīgi? Uldim>Dzērums nav attaisnojošs iemesls nevienā noziegumā!

  • Tieši tā, dzērums neattaisno, gluži otrādi, dzērums ir vainu pastiprinošs apstāklis. Tiklab var uzskatīt, ka piedzirdījis un tad jau cilvēks uzskatāms par bezpalīdzīgā stāvoklī esošu + piedzirdīšana.

 50. Bāriņtiesa bērnu ņem nost ar pamatojumu, ka nepilngadīga, nevis, ka uzturētos apšaubāmās kompānijās. Te kādi viduslaiki, ka ņem nost bērnu jo nepilngadīga? Pilngadība/nepilngadība nav arguments. Kādēļ bāriņtiesa neredz to, ka bērnu nolaupīja tā sauktais tēvs? 5 mēnešus vecam bērnam nav jāatrodas kaut kādos krīzes centors, bet gan jābūt pie mātes.

 51. Meitenei NEKAVĒJOTIES ir jāgriežas bāriņtiesā ar lūgumu izsludināt viņu par pilngadīgu pamatojoties uz Civillikuma 220.pantu! Šis pants nosaka sekojošo: “220. Izņēmuma gadījumos un sevišķi svarīgu iemeslu dēļ, kad nepilngadīgā aizbildņi un tuvākie radinieki apliecina, ka viņš uzvedas nevainojami un spēj patstāvīgi aizsargāt un aizstāvēt savas tiesības un izpildīt savus pienākumus, nepilngadīgo var izsludināt par pilngadīgu arī pirms astoņpadsmit gadu vecuma sasniegšanas, bet ne agrāk, kamēr viņš sasniedzis pilnus sešpadsmit gadus.”

 52. Barintiesai plashaak jaaatver acis un jaaiepaziistas ar skaitliem, varbuut tad pareekinaas, cik gadi viirietim un cik meitenei bija, kad beerns tapa. Tam viirietim vieta cietumaa. Kas notiek pasaulee?

 53. Kapēc nerunā par to,ka nepilngadīgā pavedināja dzerušu vīrieti?

 54. Kāpēc neruā par to, ka vīrietis ir pavedis meiteni?

 55. Jezin ko jus vispsr zinat,jus nomelnojat cilvwkus kaut pasi nezinat ka tur bij un kas bij.ja vina ir jauna un laba mate tad nu tur spriest var daudz.tad kas ta par mati kas dzer’,tuse,pipe un berns tur pa vidu visiem dzerajiem metajas tad kas vina par labu mati.bernu velka apkart pa balle,pie dzerajiem kur kopa visi dzer un berns to visu redz un elpo cigaresu smaku.ta nau mate,normalas mates ta nedara un nemeta bernu apkart nakts stundas tumsas.iedomajs ka visa pasaule vinu zelos ko stasta apkset kaut no ta visa nau nekadu taisnibu.melot zin un veciem kuram ktram gul apaksa.kads pedofilstevans murgs kaut kads-meviens nespieda gulties apaksa,vins par bernu rupejas daudz vairak ka mate,tados apstaklos kads berns pie mates bij nau pielaujams.ja vina ir mate tad butu par bernu rupejusies nevis apkart metajusies.

  • Iemācies vispirms izteikties. Ja esi rada tam Stefanam, tad bērns no tādas dzimtas jātur pa gabalu.

   • Akdvs kāda dzeršana un pīpēšana bērna klātbūtnē? Māmiņa nepīpē un nedzer. Viņa ļoti mīl savu bērniņu. Viņa rūpējas par viņu. Bet tēvs gan ir #$@# dzērājs. Bērniņš ir tagad ļoti slims dēļ saucamā “tēva”. Kas tas pa tēvu kad māmiņu un bērniņu izrakstija no slimnīcas viņš sagaidīja viņus ar pudeli rokās un galīgi piedzēries. Kur tādam tēvam var dod aizbildniecībā bērniņu.

  • Izskatās ka pats stefans raksta trešajā personā! Vot tas ir smieklīgi!

 56. māte un vecā māte Atbildēt

  Kaut kas apsurds ar tām bāreņtiesām,un kas ar to Stefanu-kāpēc bērnu dot tādam,kas sabojājis dzīvi nepilngadīgai meitenei.Vajadzētu tādu”tēvu sodīt”,nevis vēl bērniņu nelaimīgu padarīt.

 57. Nu, bet cik tad Saulcerītei bija gadu, kad bērniņu samargoja, vai Stefanam nebūtu jāatbild par pavešanu netiklībā? Un Ja meitene ir nepilngadīga, tad viņas vecāki ir viņas un mazā aizbildņi, līdz viņas pilngadībai.
  Un vai tad ir atzinis savu paternitāti, ka tā var ņemt bērnu? Nu tur kaut kas nav tīrs.

 58. Pedofīlu ātri cietumā!!!!!!

 59. uzskatu, ja vīrietis ar sievieti nav oficiāli precējušies, neatļaut nekādas tiesības uz sievietes bērnu. Un punkts.

 60. Te nu mēs redzam brīnišķīgo genofondu visā tā krāšņumā… Situāciju detaļās nezinot, protams, var kļūdīties ar secinājumiem un “vainīgā” meklēšanu. Bet – vai tiešām meitenes mātei šķita pieņemami tas, ka skolas vecuma meitai ir intīmas attiecības? Vai 30+ gadus vecs vīrietis neko nav dzirdējis par izsargāšanos? Un galu galā – vai visi iesaistītie “figuranti” kādreiz mēdz būt arī skaidrā?

  • Vai tu savai mammai stāstīji par katru reizi, kad tev bija intīmas attiecības?
   Katrā ziņā meitenes māte ir darījusi pareizi, ka grūtniecība ir saglabāta un pasaulē nācis mazulis.

 61. Tas ka tai meitenei ir tikai 17 gadi nenozīmē ka viņa ir slikta māte savam puikam,un tas nedot tiesības tam vecim tā pēkšņi uzrasties un atņemt bērnu! Kur viņš bija pirms tam!Mūsdienās tas mazās mammas ir daudz gadigakas par sievietēm gados! Tpc spriest pēc viņas vecuma ir muļķīgi! Meitene malacis kā vispār abortu neuztaisija! Vīrietis ir gļēvuļis,ka pameta meiteni un atņēma bērnu viņam bija jāuzņemas atbildība par abiem! Cūka! (tas vecis)

  • Sievietes gados nelīda kaut kādam dzērājam apakšā 15.gadu vecumā. Un nevaig tagad gados vecas sievietes nolikt.

  • Un neviens nav teicis,ka tā jauna māmiņa ir slikta. Mums visiem ir plusi un mīnusi.

  • Bijusi viņa godīga un kārtīga, nebūtu pinusies ar vīrieti, kas priekš viņas ir – vecis!
   Un par to, cik viņa laba mamma, es ļoti apšaubu, jo nez vai viņa teica taisnību par visiem apstākļiem, kā bērns pie Stefana atradās. Varbūt pati apkārt dauzījās.
   Un kā viņa, 9. klases skolniece, taisās to bērnu uzturēt?

 62. tad lai iet un iesuudz veci par nepilngadiigaas pavesanu utt…
  P.S.izskataas,ka daudzi Varonteeva draugi seit komentee, vai arii Varonteevs pats.

 63. Tēvs zīdaini ar savu krūti baros? Kā var mātei atņemt tik mazu bērnu?

 64. To nevainīgo bernu pat balle ar pārak veciem večiem esmu redzejusi…..un māte blakām.

  • man gribetos zinat kautko vairak un ikak par so berninu ka tad tur isti ir ar to jauno maminu ,ja nav preceti ka tad var ta vienkarsi panemt berninu .Man liekas ja ta vienkarsi var berninu panemt un barintiesa neko nedara tad ari tam ir iemesls ,jo es domaju ja berninu kartigi aprupetu neviens vinu nost nenemtu un kada starpiba vai berna tevs ir jaauns vai krietni vecaks galvenais skatities kur berninam labak un kartigi kontrolet situaciju galvenais lai bernins butu aprupets

   • JA bērna dzimšanas apliecībā nav rakstīts tēvs stefans viņam nav nekādas tiesības ,un policīja kautkā nereaģēja uz to ,ka bērns nolaupīts ,tātad tēvs ir rakstīts un tēvs nenolaupīja tipa pēc policījas rīcības tā varētu būt. Un arī taisnība tāda ,ka bez iemesla bārentiesa neņemtu bērnu nost ,jo man pašai bija 14gadi kad paliku stāvoklī un 15.gadi kad piedzima bērns tagad dēlam ir 23 un vinš dzīvo vel tagad pie manis . te tiešām kautkas līdz galam neštimme . Mātei jauzņemas atbildību gan par savu meitu ,gan par mazgadīgo mazbērnu ,bet pirmstam ir jāiesniedz bāreņtiesā formalitātes ,ka māte to apņemas darīt .Tākā nepilngadīgai meitenei neko nevar atņemt pat mātes tiesības prosta tā tad jau man ar tā būtu atņemts bērns ne no šā ne no tā.U n arī bāreņtiesai ir jāpalīdz ,jaunajai māmiņai gan finansjalī ,gan morāli tas bīja viņu pienakumos un jānodrošina apstākļi nepilngadīgajai meitenei lai bērniņam nekas netrūkst tur arī bāreņtiesa nav nekur skatījuies ,tākā ,ja iedziļinātos šai lietā atrastos arī bāreņtiesas vaina .

 65. 34-gadīgs vecis uztaisa bērnu mazgadīgai meitenei…. Vai tā nav PEDOFĪLIJA

 66. Diez, kapēc tās Saulcerītes Sāras mamma Žanete necēla trauksmi tad, kad pusaudze gulēja ar pieaugušu vīrieti? Tagad lielā aizstāve…
  Vienīgais, kā tiešām šajā stāstā ir žēl, ir mazulis. Tiks raustīts no vieniem .. pie otriem. Labāk būtu atdevuši adopcijā godīgiem cilvēkiem, kas mazo mīlētu un par viņu rūpētos.

  • laikam lai uztaisītu bērnu pietiek ar 2 minūtēm.

  • Mazulis vispār nekur nebūtu jārausta, ja pašvaldībā kāds zinātu likumus. Ja tagad meitenei palīdzētu kompetents jurists, tad viņa varētu pieprasīt pamatīgu kompensāciju no bāriņtiesas, t.i. no pašvaldības, par morālo kaitējumu un arī no mazuļa papuča. Nez, vai uzturlīdzekļus mazulim ir maksājis? Nepilngadība nav iemesls, lai mātei atņemtu bērnu. Tas ir kaut kāds fašisms.

 67. Musu laikā jau 13 gadīgas sevi uzskata par lielām.

 68. ta ir kad lien apaksa tagad lai necikst jadoma ar galvu ne ar otru galu,..

 69. Lielu vainu jāuzņemas mātei,kas ļāva meitai uzturēties pieaugušu vīriešu kompanijā(kur notika dzešana)….

  • Neaizmirstiet ka ljoti biezhi vecaki nemaz nezin kur atrodas berni,un ne jau tapec ka neveletos zinat,bet gam tadelj ka berni musdienas iet un dara kas ienak prata nemaz neapzinoties sekas…Un kad apzinas ir jau par velu..
   Jaunajai maaminjai veelu izturibu un pacietibu 🙂 Viss buus labi jo savaadaak nemaz nevar buut :))))

 70. Stefans sanāk ir pedofīls. Tas tā, ja nu kas 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+