Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
27. oktobris, 2015
Drukāt

Raidījums: Bērnu riteņbraucēju vecāki šokā par dramatisko negadījumu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Avārija uz Vidzemes šosejas Garkalnē, kurā kravas auto "Scania" no aizmugures strauji pietuvojies velosipēdistu grupu pavadošajam automobilim "Opel Vectra", kura pēc sadursmes ietriekusies velosipēdistos, kas bija devušies treniņa braucienā.

Pie Garkalnes notikušais nelaimes gadījums, kad kravas automobiļa vadītājs izraisīja avāriju, kurā cieta bērnu riteņbraucēju grupa, ir bijis liels šoks viņu vecākiem, LNT raidījuma “900 sekundes” apliecināja Rīgas domes Sporta un jaunatnes pārvaldes vadītāja Dina Vīksna.

Rīgas domes pārstāve norāda, ka ir plānots saaicināt ekspertu grupu, lai izvērtētu trenēšanās apstākļus un to drošību. Pašvaldība apņēmusies veikt darbu ar visiem negadījumā cietušajiem, kā arī kompensēt inventāra zaudējumus.

Riteņbraukšanas skola ir jau tikusies ar vecākiem un uzklausījusi viņu viedokļus. Lielākajai daļai notikušais ir bijis šoks, apliecina Vīksna.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Pie Garkalnes notikušais nelaimes gadījums, kad kravas automobiļa vadītājs izraisīja avāriju, kurā cieta bērnu riteņbraucēju grupa, ir bijis liels šoks viņu vecākiem, LNT raidījuma “900 sekundes” apliecināja Rīgas domes Sporta un jaunatnes pārvaldes vadītāja Dina Vīksna.
  —————————————–
  Jebkuram tas ir ŠOKS.
  1.atbildīgā par TRAĢISKO negadījumu uz ceļa ir Rīgas Riteņbraukšanas skola, kur ir tik PAVIRŠI, ka nespējīga nodrošināt BĒRNU riteņbraucēju PAVADOŠO auto ar gaismas un skaņas signāliem… Polijas fūre iemauca šajā NOŽĒLOJAMA paskata auto kā kaut kādā miskastē …
  2.atbildīgais ir Polijas fūres vadītājs…Pieraduši braukt ar 120+ stundā…un ja vēl bija iemidzis…
  VESEĻOJATIES bērni!

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (65)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+