×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
27. oktobris, 2015
Drukāt

Raidījums: Bērnu riteņbraucēju vecāki šokā par dramatisko negadījumu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Avārija uz Vidzemes šosejas Garkalnē, kurā kravas auto "Scania" no aizmugures strauji pietuvojies velosipēdistu grupu pavadošajam automobilim "Opel Vectra", kura pēc sadursmes ietriekusies velosipēdistos, kas bija devušies treniņa braucienā.

Pie Garkalnes notikušais nelaimes gadījums, kad kravas automobiļa vadītājs izraisīja avāriju, kurā cieta bērnu riteņbraucēju grupa, ir bijis liels šoks viņu vecākiem, LNT raidījuma “900 sekundes” apliecināja Rīgas domes Sporta un jaunatnes pārvaldes vadītāja Dina Vīksna.

Rīgas domes pārstāve norāda, ka ir plānots saaicināt ekspertu grupu, lai izvērtētu trenēšanās apstākļus un to drošību. Pašvaldība apņēmusies veikt darbu ar visiem negadījumā cietušajiem, kā arī kompensēt inventāra zaudējumus.

Riteņbraukšanas skola ir jau tikusies ar vecākiem un uzklausījusi viņu viedokļus. Lielākajai daļai notikušais ir bijis šoks, apliecina Vīksna.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Pie Garkalnes notikušais nelaimes gadījums, kad kravas automobiļa vadītājs izraisīja avāriju, kurā cieta bērnu riteņbraucēju grupa, ir bijis liels šoks viņu vecākiem, LNT raidījuma “900 sekundes” apliecināja Rīgas domes Sporta un jaunatnes pārvaldes vadītāja Dina Vīksna.
  —————————————–
  Jebkuram tas ir ŠOKS.
  1.atbildīgā par TRAĢISKO negadījumu uz ceļa ir Rīgas Riteņbraukšanas skola, kur ir tik PAVIRŠI, ka nespējīga nodrošināt BĒRNU riteņbraucēju PAVADOŠO auto ar gaismas un skaņas signāliem… Polijas fūre iemauca šajā NOŽĒLOJAMA paskata auto kā kaut kādā miskastē …
  2.atbildīgais ir Polijas fūres vadītājs…Pieraduši braukt ar 120+ stundā…un ja vēl bija iemidzis…
  VESEĻOJATIES bērni!

Draugiem Facebook Twitter Google+