×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
25. maijs, 2014
Drukāt

Raidījums: Grigule izkrāpj 520 eiro transporta kompensāciju (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas deputāte Iveta Grigule (ZZS), iespējams, krāpjas ar dzīves vietas deklarāciju, lai varētu saņemt 520 eiro transporta kompensāciju, proti, lai gan deputātes deklarētā dzīves vieta ir Ogres novads, viņa pati un lauku māju iemītnieki atzina, ka politiķe pastāvīgi dzīvo Mārupē, 25.maijā ziņoja TV3 raidījums “Nekā personīga”.

Grigule pēdējo reizi parlamenta sēdē piedalījās 10.aprīlī, bet 6.maijā iesniegusi slimības lapu, un aprīlī algā saņēmusi 1615 eiro, savukārt 522 eiro viņa saņēmusi transporta izdevumu kompensācijā, kas deputātam pienākas, ja viņš dzīvo ārpus Rīgas.

Kā savā amatpersonas deklarācijā norādījusi Grigule, viņai ir četri namīpašumi Mārupē, Krapē, Skrīveros, kā arī Siguldā, taču par savu oficiālo dzīvesvietu deputāte ir norādījusi Krapes pagasta Spārniņus. Līdz 2012.gada pavasarim Grigule gan bija deklarējusies Mārupē un kompensācijās par transporta izdevumiem saņēma aptuveni 70 latus, vēsta raidījums, norādot, ka Saeimā neviens nekontrolējot, vai deputāts dzīvo savā deklarētajā dzīvesvietā.

Grigule neko neētisku nesaskatot saistībā ar piešķirto transporta kompensāciju, turklāt raidījumam norādījusi, ka saņemot par maz naudas, lai varētu veidot savu reklāmas kampaņu EP vēlēšanām.

Deputāte ir arī vienīgā ZZS pārstāve Saeimas Ārlietu komisijā, kas liek Grigulei ne tikai piedalīties komisijas sēdēs, bet arī būt klāt neformālās sarunās ar ārvalstu kolēģiem. Slimošanas dēļ deputāte to nav spējusi izdarīt, bet komisijas priekšsēdētājs Ojārs Ēriks Kalniņš (V) netic deputātes aizbildinājumiem par slimošanu. Viņš uzskata, ka deputāte bijusi aizņemta ar savu kampaņu.

Jautāts, ar ko varētu skaidrot deputātes klātneesamību komisijas sēdēs, Kalniņš norādīja, ka to varētu saistīt ar Grigules aktīvo kandidēšanu EP vēlēšanām. “Tikai jābrīnās, vai viņai būs līdzīga attieksme arī pret komisijas sēdēm Briselē,” sacīja Kalniņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kā ZZS varēs notīrīt Grigules kauna traipu. Žēl, tik nopietna partija tiek apkaunota.

  2. Paldies vēlētājiem (lumpeņiem), kuri neaizgāja vēlēt un tāpēc EP Latviju atkal pārstāvēs Latvijai naidīgas personas – ždanok, mamikin, arī grigul – valsts apkrāpēja. Nav tādiem nekādu tiesību brēkt un šausmināties – kā tas var būt, ka tādus ievēl? Vajag iet un vēlēt tā, lai tas tā nevarētu notikt. Tiešām, stulbāku tautu par latviešiem laikam grūti iedomāties. DOMĀT VAJAG SĀKT!

  3. pēc lasītā bet labs Atbildēt

    -Bravo Grigulei no ZZS – apčakarē ZZS vārdā tos muļķa zemnieciņus… Tā viņiem vajag… –
    Kur tad godaprāts un pārējais, kā Repšes zvērests pie krusta? Kaķim zem astes – tāda tā ZZS deputāta morāle? Vai pēc Lemberga … ka tik man un vēlētājiem un valstij?

Draugiem Facebook Twitter Google+