×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
8. jūnijs, 2014
Drukāt

Raidījums: Grigules palīdzi Saeimā neviens neatpazīst (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Iveta Grigule.

Eiropas Parlamentā (EP) no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta ievēlētās Ivetas Grigules palīdzi Saeimā neatpazīst neviens no ZZS frakcijas deputātiem, 8.jūnijā vēstīja TV3 raidījums “Nekā personīga”.

Raidījums izpētījis, ka pērnā gada decembrī 50 latus Latvijas Zemnieku savienībai ziedojusi Ineta Gražule. Ap to laiku viņa ir kļuvusi par Grigules deputātes palīdzi Saeimā un pirmsvēlēšanu avīzē apgalvoja, ka Griguli mīl.

No raidījumā aptaujātajiem ZZS deputātiem neviens Gražuli parlamentā pēdējā pusgada laikā pamanījis nebija.

Grigules palīdzes Gražules alga Saeimā bija 605 eiro mēnesī. Līgums ar parlamentu viņai uzlika par pienākumu kārtot Grigules lietvedību, organizēt tikšanos ar vēlētājiem un vākt nepieciešamās uzziņas.

Uz jautājumu, kā pildījusi deputāta palīdzes pienākumus, ja neviens Saeimā viņu nav redzējis, Gražule paskaidroja, ka komentārus nesniegs, jo bez bijušās priekšnieces Grigules atļaujas to nevarot darīt.

Gražule vien atklāja, ka Eiroparlamentā Grigulei par palīdzi iet neplāno.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kāds tur brīnums. Droši vien tāda pati afēriste kā Grigule.

  2. Atpazīt lieto, ja persona nav gadiem (30, 40) redzēta un, šķiet, esam sveša; liekas gan ka būtu it ka redzēta, bet . . . Bieži noskaidrojas tikai personu uzrunājot, sak, vai tu nebiji tādā un tādā skolā (vai kur citur). Ja atbilde ir pozitīva, turpini izprašņāt par skolotājiem un citām lietām, līdz beidzot tev uzaust gaisma un tu viņu esi ATPAZINIS. Šinī gadījumā noteikti – neviens nepazīst.

  3. “Grigules deputātes palīdzi Saeimā un pirmsvēlēšanu avīzē apgalvoja, ka Griguli mīl.”
    ———————-
    No malas izskatās ka Grigules vīrs uzzinot, ka viņa sievu MĪL viņas palidze parlamentā , bija spiests šķirties no sievas Grigules. Toties tagad piecus gadus palīdze varēs izrādīt droši mīlestību Briselē pret Griguli.

  4. Vai labāk neteikt -nepazīst? Cilvēkus, kurus es zinu, es saucu par PAZIŅĀM, viņi nav mani ATpaziņas.

Draugiem Facebook Twitter Google+