Latvijā
Kriminālziņas

Jaunsardzē pazuduši zābaki un teltis3

Foto: Zane Bitere/LETA

Pazudušas mantas vairāku desmitu tūkstošu eiro vērtībā: teltis, zābaki, formastērpi vai to daļas, svētdien ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”.

Šādu ainu atklāja pērn veikta inventarizācija Jaunsardzes un informācijas centra vienībās. Saistībā ar notikušo policijā bija uzsākti arī divi kriminālprocesi.

“de facto” rīcībā esošā informācija liecina, ka pazuduši desmitiem formastērpu sastāvdaļu – bikses, jakas, tostarp siltās, krekli, formas zābaki, arī dažādi armijas naži, kur viena eksemplāra cena tuvojas simt eiro, vairākas teltis, Latvijas karogi un citas lietas.

Vairāku mēnešu garumā bija centieni atrast daļu no pazudušā. Kaut ko no Jaunsardzes centra īpašuma atrada noliktavās un pie darbiniekiem, taču galu galā tomēr fiksēts iztrūkums 56 571 eiro apmērā. Kur īsti šīs mantas palikušas – neviens neņemas viennozīmīgi apgalvot.

Pēc notikušā Jaunsardzes un informācijas centrs atlaida četrus cilvēkus. Par divu darbinieku rīcību Valsts policija sāka kriminālprocesus. Viens no tiem gan izbeigts, jo, iesaistoties policijai, mantas atgūtas. Otrā kriminālprocesā izmeklēšana turpinās.

LA.lv