×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
17. septembris, 2015
Drukāt

Raidījums: Jelgavas bezpajumtnieku dzīres prasa cilvēku upurus (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Dzert, pīpēt un dedzināt – ir jau zināms, par kādas kategorijas cilvēkiem ir runa. Diemžēl, šiem cilvēkiem viņu dzīves smagie apstākļi bieži vien pamudinājuši uz absolūti destruktīvu rīcību. Tā otrdien Jelgavā bezpajumtnieki aizdedzinājuši pamestu divstāvu māju. Divi no klaidoņiem tā arī nespēja no aizdedzinātā nama izkļūt, atgādina raidījums “Degpunktā”.

Vēlā otrdienas vakarā Jelgavā, Bauskas ielā nomaļā vietā pie paša dzelzceļa aizdegās kāda divstāvu māja. Pēc skata tā ir pamesta, taču namā jau ilgāku laiku mitinājušies bezpajumtnieki. Viņi, visticamāk, arī ir ugunsnelaimes izraisītāji, turklāt paši kļuvuši par liesmu upuriem. Divi klaidoņi gājuši bojā vēl pirms glābēju ierašanās.

Ugunsdzēsējiem nekas cits neatlika, kā no liesmām un dūmiem izvilkt jau mirušus cilvēkus.

Vienu bojā gājušo glābēji pamanīja uzreiz. Viņš bija gandrīz ticis ārā no degošajām telpām, tomēr pie pašas izejas nosmacis. Otrs upuris atrasts dziļāk telpās, viņam virsū uzgāzies apmetums. Blakus māju iedzīvotāji par piedzīvoto ugunsgrēku saka – tas jau bija gaidāms. Apkārtnē esošie grausti deg nebūt ne pirmo reizi un viņiem grausti ir apnikuši.

Bomži paši par sevi esot nekaitīgi, bet tas, ka pulcējas lielos baros, dzer un trokšņo, liek suņiem cauru nakti riet. Pēdējoreiz nodegušās mājas virzienā redzēti soļojam kādi pieci cilvēki – gan sievietes gan vīrieši. Kā vietējie smej – atraduši sev perfektu ģeogrāfisku novietojumu – starp “točkām” un baznīcu.

Vietējie saka, pēc šī ugunsgrēka miers būs īslaicīgs. Proti, tik ilgi kamēr, veicot izmeklēšanu, notikuma vietā piebraukās ugunsdzēsēji un policisti. Domājams pēc pāris dienām visi klaidoņi būs atpakaļ un sāksies viss no gala.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. hektor, nešausminies, šiem deklasētajiem elementiem iedod kaut Rundāles pili, kur dzīvot, nebūs pagājis ilgs laiks, ka pils būs pārdota un nauda nodzerta, un atkal dārza mājā mitināsies

  2. Cik tas ir ŠAUSMĪGI, ka pastalnieku LV tik …DAUDZIEM cilvēkiem NAV savas dzīvesvietas – NAV jumta virs galvas…

  3. Kāpēc valsts augstāk vērtē bēgļu problēmas, bet neredz kas notiek pašu valstī, bezpajumtnieki. Vai viņi nav cilvēki, vai viņi nav pelnījuši tādu pašu atbalstu kā bēgļi un cik mūsu valstī ir bezpajumtnieku. Bezdarbs cilvēkus degradē, tas visiem ir skaidrs, tikai nav nekādas rīcības, lai nodrošinātu šiem cilvēkiem darbu. Kādu nelietīgu un divkosīgu politiku piekopj Latvijas valdība.

Draugiem Facebook Twitter Google+