×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
18. septembris, 2015
Drukāt

Raidījums: Kāpēc publiski pazemo advokātu Balmaku, saucot par suņēdāju? (8)

Kadrs no videoKadrs no video

Jau kopš vasaras ik pa brīdim Rīgā var manīt savdabīgu akciju, kurā tiek publiski pazemots advokāts Indulis Balmaks. Viņš pirms neilga laika atzinās, ka ceļojuma laikā mielojies ar tradicionālu korejiešu ēdienu – suņa gaļu. Šonedēļ akcija uzņēmusi jaunus apgriezienus – pie advokāta dzīvesvietas no automašīnas tiek skaļi atskaņoti viņu nosodoši audioieraksti, vēsta TV3 ziņas.

Balmaks uzskata, ka šādā veidā ar viņu izrēķinās ietekmīgs un skandalozs maksātnespējas administrators, kura intereses viņš aizskāris kādā tiesvedībā.

Liels bija Miera ielas iedzīvotāju pārsteigums, kad vakar, zem viņu logiem atskanēja šīs skaņas. Suņu gaudošana, kuru fonā tiek stāstīts par kādiem baisiem noziegumiem. Kaimiņi pat izsaukuši pašvaldības policiju, kura gan neko nelikumīgu šajā akcijā nav saskatījusi.

Izrādās, šādā veidā kāds pauž nepatiku pret advokātu Induli Balmaku, kurš pirms vairākiem mēnešiem sociālajā tīklā Rwitter ierakstīja, ka ceļojuma laikā Ziemeļkorejā ēdis suņu gaļas zupu. Līdzīgas akcijas, ar suņu tērpos ģērbtiem cilvēkiem, asiņainiem plakātiem un skarbiem uzrakstiem notikušas arī pie Balmaka darba vietas durvīm jau vairāku mēnešu garumā.

14 attēli
Balmaks uzskata, ka patiesībā savas profesionālās darbības dēļ kritis ietekmīgā maksātnespējas administratora Māra Sprūda nežēlastībā. Sprūds uz TV3 jautājumiem atbildēja rakstiski, un pavisam īsi: “Man nav nekas, ko šajā jautājumā komentēt.”
Balmaks gan neuzskata, ka ēdot suņu gaļas zupu, būtu darījis ko amorālu. Garša neesot bijusi specifiska, un advokāts pieļauj, ka zupā patiesībā bija kāda mājlopa gaļa, bet tūristiem tā pasniegta kā kaut kas īpašs, lai labāk nopelnītu. Advokāts pauž cerību, ka akcijas organizatoriem agri vai vēlu apniks tērēt savu naudu šīm aktivitātiem, un tās beigsies.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Līdzīgs pūdelim

 2. Varbūt tiešām kāds uzsāks nopietnu diskusiju par to, kā Latvijā kā Latvijā notiek “rēķinu” kārtošana izmantojot masu mēdijus,tiesu,prokuratūru u.c.struktūras?

 3. Patiesībā – tā dēvēto “masu informācijas līdzekļu” tradicionāli necilvēcīgajās, demonstratīvi merkantilajās un lopiski negausīgi alkatīgajās izdarībās ir visvairāk apzināta brutāla ļaunuma un tīšas recidīvas noziedzības, pat nesalīdzināmi daudz vairāk par to, ko šādos un taml. gadījumos (arī, t.sk.), iespējams, varētu būt izdarījuši kādi domājamie noziedznieki, kā arī dažādi publiski “fōnā sprediķojoši universāleksperti”.

  Jo – vislielāko un, diemžēl, arī neatgriezeniski graujošu kaitējumu gan iespējamajos noziegumos u.c. taml. IT KĀ “sabiedriski jūtīgās” (t.i. – prasti zombējošas / manipulējošas ažiotāžas iniciēšanai un uzturēšanai “aktuālās”) situācijās iesaistītajiem, gan arī jebkuriem citiem “publicitātes objektiem”, nodara tā dēvētie “masmēdekļi” / tajos parazitējošie juridiski bezcerīgi analfabētiskie tā dēvētie “žurnālisti”.

  Galvenokārt jau – tie ir dažādi virtuālie “portāli, vortāli, platformas, agregatori” un taml. w-miskastes, kā arī tā dēvētie “audiovizuālie” (TV / radio) “masu (DEZ)informācijas līdzekļi”. Kas, cita starpā, arvien dominējošāk barojas no “neidentificētu info avotu” netīri dzeltenajām “noplūdēm”. Un kuros parazitējošie tā dēvētie “žurnālisti” apzināti un galvenokārt dēļ nožēlojamiem jūdasa grašiem burtiski bradā pa cilvēku dzīvēm kā pa pašu sagānītiem sūdiem – klaji PRETLIKUMĪGI publiski tiražējot JEBKĀDU ar Likumu aizsargātu informāciju par saviem izvēlētajiem “izstrādes objektiem”. Ieskaitot pat JEBKĀDUS iespējamos personas datus, sensitīvu u.c. taml. konsekventi diskrētu privātu, kā arī citā izpratnē strikti konfidenciālu (t.sk. arī tiesiski procesuālu, valsts noslēpuma, komercnoslēpuma u.c. attiecīgā formātā klasificētu u.t.t.) ar LIKUMU aizsargātu (!!!) informāciju. Par kuras nesankcionētu publiskošanu, savukārt, ir paredzēta ne tikai visnotaļ nopietna administratīvā un civiltiesiskā atbildība ( Likumdevēja paredzētās soda naudas par šādiem noziegumiem sasniedz vairākus desmitus tūkstošu € apjomu ), bet arī reāla kriminālatbildība ar reāliem kriminālsodiem.

  Ir taču sacīts: “Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!”

 4. Jāpriecājas, ka nav kanibāls. Kaut gan, ko var zināt no šādiem eksotikas cienītājiem…

 5. dukšelis pats ēd desās kaķus un žurkas…

 6. Suns ir cilvēka draugs, un draugus normāls cilvēks neēd.

  • Bet Dukša kungs, tur jau tas sāls – ka Korejā ēd. Un tas nav sliktāk vai labāk par to, ka mēs ēdam govis vai cūkas un uzskatām to par normālu lietu. Tikai lielāka sentimentalitāte, jo suņi it kā ir inteliģenti un cilvēku draugi. Lai gan cūkas ir tikpat inteliģentas būtnes, un pat govis nereti izrāda emocijas, ja ar tām pavada tikpat daudz laiku, cik cilvēki parasti pavada ar suni.
   Pie tam – man suņi nav lieli draugi. Nekad nav bijis suns mājās, un tas vācu aitu suns, kurš nepiesiets pie vietējā veikala durvīm man uzbruka un sakoda kāju un roku, kā arī kaut kādi baltie suņi kuri mežā, īpašnieku pavadībā, sakoda potīti un sīkie dusmīgie mērgļi, kuri ir dzinušies pakaļ, nav baigie draugi. 🙂
   Tā kā kurš kuram draugs.

  • Kāds cilvēks, tādi arī draugi. Normāliem cilvēkiem draugi ir citi cilvēki. Jums acīmredzot neveicas atrast draugus cilvēku vidū, tādēļ jādraudzējas ar lopiņiem, turklāt tik nožēlojamiem kā vaukšķi. Izsaku līdzjūtību un novēlu iepazīt cilvēcisku draudzību un mīlestību!

Draugiem Facebook Twitter Google+