×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
20. jūlijs, 2015
Drukāt

Raidījums: Latvijas nosacījums bēgļiem — būt laulātiem un ar bērniem (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Latvija ir gatava uzņemt 250 bēgļus, no kuriem 50 nāktu no trešajām valstīm, bet 200 no Grieķijas un Itālijas, tā pirmdien Eiropas Savienības tieslietu un iekšlietu ministru sanāksmē izteicies iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (“Vienotība”). Turklāt Latvija ir nolēmusi uzņemt tikai ģimenes, kas jau ir izveidotas un kurās ietilpst laulātie un bērni, telefonintervijā “LNT Ziņām” atklājis Kozlovskis.

Šis nosacījums gan nenozīmējot to, ka vēlāk atbraukušie varēs aicināt arī brāļus un māsas.

Ministrs arī atzīmēja, ka vairākas valstis, kas iepriekš nevēlējās bēgļus uzņemt, šodien tomēr nosaukušas savus ciparus. Spānija nosaukusi 2749, papildus arī Šveice paudusi gatavību piedalīties mehānismā, uzņemot kopumā 519 bēgļus, bet Polija – 2000.

Tomēr līdz galam visas valstis nevienojās par bēgļu uzņemšanu. Vajadzīgais skaits – 40 000 bēgļu – netika sasniegts un pietrūcis nepilnu 8000.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kur palika vātds – KRISTIEŠI? poļi jau tā lēma un tiem patiesi varētu būt vajāšana…Ko Tante? Vai tantuks…

  2. Tātad, tāda ir demokrātija – neliela grupa izlemj lielākā sabiedrības vairuma likteni, tiesības izlemt piemīt tikai šai nelielajai elitei, referendumu par tik “maznozīmīgiem” jautājumiem nerīkotu. Baltijas ceļš bija naivums, padomju savienībā netiktu iepludināti nekādi nēģeri, tīkdieņi, kurus pie darba jādzen ar s**ainu mietu.

  3. Bērnu būs pietiekami Atbildēt

    Par āfrikāņu bēgļu bērniem ministra kungs var neraizēties.To būs atliku likām! Bet brāļus un māsas pat aicināt nevajadzēs. Ieradīsies paši kā bēgļi!

Draugiem Facebook Twitter Google+