×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
2. oktobris, 2013
Drukāt

Raidījums: LZS nolemj neuzņemt Godmani savās rindās

Godmanis

Zaļo un zemnieku savienībā (ZZS) ietilpstošā Latvijas Zemnieku savienība (LZS) trešdienas vakarā atteikusies partijā uzņemt politikas smagsvaru, pašreizējo Eiropas Parlamenta (EP) deputātu Ivaru Godmani, trešdien vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Panorāma”.

 

“Panorāma” ziņoja, ka LZS valdē viedokļi par Godmaņa uzņemšanu partijā dalījušies, un LZS biedri nonākuši pie secinājuma, ka, lemjot par pazīstama politiķa pievienošanos partijai, vajadzīgs vienbalsīgs atbalsts. Tādēļ nolemts Godmani partijā neuzņemt un neiekļaut arī savā kandidātu sarakstā nākamgad maijā gaidāmajās EP vēlēšanās.

Godmanis LTV raidījumam norādījis, ka ieceri pievienoties LZS bija labi pārdomājis un nevienā citā partijā stāties negrasās. Tālākos plānus politiķis gan atturējās izklāstīt, norādot, ka viņš turpinās strādāt pašreizējā amatā līdz termiņa beigām un tad domās par turpmāko.

LTV atgādināja, ka Godmaņa līdzšinējā partija – “Latvijas Pirmā partija/Latvijas Ceļš” (LPP/LC) – politikā vairs nav. Saskaņā ar LTV rīcībā esošo informāciju Godmani savās rindās neplāno iekļaut nedz ZZS ietilpstošā Zaļā partija, nedz arī topošā Einara Repšes partija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+