×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
26. novembris, 2015
Drukāt

Raidījums: Musulmaņi Muceniekos sāk mācīt vietējās meitenes uzvesties (40)

Kadrs no videoKadrs no video

Cilvēku noskaņojums Mucenieku ciematā, kur atrodas arī patvēruma meklētāju centrs, ir krietni pasliktinājies pēc Parīzes teroraktiem, vēsta LNT ziņas.

Ciemata iedzīvotāji Franciju piesauc gan intervijās, gan privātās sarunās. Vietējos galvenokārt satrauc viņu drošība pēc patvēruma meklētāju skaita palielināšanās Muceniekos, daži norāda, – iebraucēji jau sākuši “mācīt” vietējos, kas ir un kas nav piedienīgi.

“Mani uztrauc mūsu bērnu drošība. Man ir bērns pusaudzis, bail viņu laist vienu uz ielas,” stāsta Jūlija, Mucenieku iedzīvotāja.

Tikmēr kāda Mucenieku iedzīvotāja norāda uz problēmām, kas radušās musulmaņu atšķirīgo uzskatu dēļ. Viņa apgalvo, ka bēgļi jau sākuši norādīt vietējām sievietēm, kas ir un kas nav piedienīgi.

“Rāda kulakus, saka sievietei – nav piedienīgi! Kas nav piedienīgi? Braukt ar velosipēdu! O, jā! Nu kā musulmaņi…, viņiem tas nav pieņemts, ko jūs gribat!?” norāda kāda Mucenieku iedzīvotāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (40)

 1. es domaju k sis beigsies ar genocidu pret iebraucejiem

 2. – šos musulmaņus, mūsu mācītājus, kā nelikumīgus mūsu robežu šķērsotājus, jāiespundē cietumā, un viss būs pēc likuma!

 3. Davai svacamies un aizbraucam ieviest kartibu.

 4. NU EJAT UN SADODAT BIETEE VIENREIZ VINJIEM, LAI PADOMAA KAA MACIIT VIETEEJOS UN PAREJIEM PAR INFO!!!

 5. Tagad viņi tur pagaidām teorijā skaidro ,drīz arī praktiskās nodarbības rīkos.

 6. KO nozīmē “mācīt” ?
  Mīļie cilvēki ?!
  Māciet musulmaņiem – ar savu piemēru un attieksmi ….arī skarbiem žestiem..
  žestu valoda ir gana izteiksmīga…un ja paši baidieties, tad….esam muļķu kalpu tauta,
  kur pašapziņa un prasme otram, likt robežu, dot mīlestību un labo ar prasmi – iedot ?!
  IR šeit cittautieši, kuri ir integrējušies un akceptējuši mūsu kultūru,
  no kurienes šī idiotiskā pretenzija & bailes ?
  No tā, ka mums pašiem nav ko viņiem iedot – iemācīt ?
  Ja nesaprot – tad – skarbi,
  ja pieņem, tad maigāk –
  kā bērnus un padotos mācam ?!

 7. Jaaizbrauc iedauzit prats viniem. Pie reizes japanem savs krievu laika duncis pasaisardzibai

 8. Vietejai pasvaldibai japiestiprina prieks imigrantiem,kas atlauts un kas aizliegts Latvijas valsti. Ka ari sodi. Jo musulmani ir tada tauta,ka ja iedosi pirkstinu ,tad vini panems ne tikai roku, bet abas rokas. Vini pieradusi dzivot pec saviem likumiem, citi likumi viniem ir pie pakalas. Attieksmei no valsts un pasvaldibas jabut loti stingrai.

 9. babtisti, katoļi, luterāņi, pareizticīgie , izņemot dievturus ir kristieši, tapēc nezinīšiem jāzin ka kristieši būs vienoti kad pienāks grūti laiki. Ekumēniskie Dievkalpojumi ir laba liecība tam. Visa eiropas kultūra un likumi balstīti uz kristīgam vertībām, bet jāatzīst ka “pēdejie laiki”nav aiz kalniem un kristietības oficiālā sadaļa beigsies tāpat kā arī islams, aptuvenu gadu simts laikā, tad nāks ragainais – neticīgo dievs, bet cilvēce pat to nenojautīs, jo nākamajai paaudzei vair nebūs mums zināmo pamatu. Vienk pasaule agriezīsies kājām gaisā, gan garīgi, gan fisziski, gan psiholiģiski, un tad kad būs sasniegts kritiskais punkts Dievs izslēgs gaismu uz brīdi. Un sāksies viss no gala…

 10. Musulmaņi ir viltīgi, neceriet ka vini uzreiz paradīs savu īsto dabu, viņu tikums ir duncis mugurā – oponentam…bet latviešu bāleliņi jau nažus trin, nekāda nopirktā valdība neapturēs laviešu bāleliņus…;)

 11. Norvēģijas- Krievijas robežu šķērsot uz velosipēda gan ir absolūti pieklājīgi…

 12. Jāuzņem vairāk musulmaņu,lai pamācītu vietējos arī citos novados!

 13. Kādi Mucenieki-uzVāciju pie Mereles.

 14. Vai Muceniekos nav vīrieši kuri var pamācīt šos klaidoņus kā pareizi gulēt koka kastē apraktiem zem zemes? Vai vienkārši bedrē zem zemes?

 15. Manabalss var parakstities par referendumu pret imigraciju. Links ricibaspartija lv lapā

 16. Ko padarīsi, nāksies vien pamazām mācīties dzivot pēc šariata likumiem. Ari arābu valodu, kā vienīgo valsts valodu?

 17. Ko var muldēt? Tiešām neticu, ka kāds tā ir pateicis!

 18. Latviešu kopienai (tās vairs nav tauta) nav ko likt pretī musulmaņiem.Latviešiem nav ne ideoloģijas ne vienoti reliģiskie uzskati,jo esam gan katoļi,luterāņi,pareizticīgie,baptisti,dievturi,kas patiesībā pārstāv tikai nelielu vecu cilvēku daļu.Kāda demokrātiska daudzveidība Latvijas ticīgajiem!.Piedevām vēl dzīva ir patiesība kur 2 latvieši ,tur 3 savstarpēji naidīgas politiskā partijas,kas vien otrai spļauj sejā.

 19. Taa nu kurs veelas 100 % balsu skaitu veleesanaas??? Tie politikji kas izmeeziis valsti no tiem ***** tjip begljiem ieguus verleetaaju balsis.
  Blj*a ar riteni braikt ir pret vinju religjiju-kur tas ciems?? Es ikvienam cilveekam tur riteni nopirkshu. Religjija, lai cik zemiska shajaa gadiijumaa taa nebuutu, ir jaatur pie sevis preteejaa gadiijumaa sanaak vinji uzspiezh savu ticiibu. Haha…gan jau vieteejie tiks pashi galaa

 20. Da ** tos beegljus. Taa ir Latvija nevis musullande. Ikvienam sevi cienosam politikjim vai tiesnesim buutu jaaizstaav muusu valsts un taas tradiicijas ar likumu nevis nelegaalo imigrantu(atvainojos politkorekti laikam jaasauc par beegljiem) intereses un tradiicijas.
  Velns ar aaraa tie aitasgalvas saeimaa nejeedz kas notiek citaas eiropas valstiis un ko tie musljiki tur dara un kaa terorizee vieteejos iedziivotaajus. Statistika liecina ka tikai 1% no tiem ir taa pa iistam beeglji nevis *****.
  Bl*ja nepakautreetos taadai Straujumai vai veel nezkam, kas tur tos leemumus shitos fruktus ielaist valstii, pa muuli iegaazt par taadu valsts un pilsonju nodeviibu.

 21. Vajag vinjus izmitinaat saeimaa vai veel labaak pie taam pashaam “100 gudrajaam” galvaam kas izleema. Muceniekos vieteejiem jaabuut vienotiem un modriem, tad nekaadi tie “beeglji” neko nevarees izdariit. Galvenais vienotiem buut.

 22. mana valsti nevajaga nekadus beglus.Valsts prezidents nedoma ko dara tad nah…mus vajaga tadu prezidentu kas vel nemak neko izdarit valst laba

 23. Simona, saprotu ka vēlaties samainīt savu dzīvokli vai māju pret dzīvokli “Muceniekos”, ielieciet sludinājumu, būs labi varianti.

 24. Viņiem pašiem vajag norādīt kur ir kapi bez atpakaļceļa!!!

 25. Nu pabrīdināja latviešu meitenes lai nebrauc ar velosipēdu-šīs turpinās braukt… tad tie teroristi tagad viņas varēs nogalināt,jo redziet brīdinātas ir-bet neievēro musulmaņu tradīcijas Latvijā.

 26. Ir jāparedz kriminālatbildība ikvienam, kurš pārkāpj principu, ka reliģija Latvijā ir atdalīta no valsts. Nevienam nav tiesību jaukt reliģiju ar valsti. Reliģija ir tavam dzīvoklim, bet ne ārpus tā, vai ārpus attiecīgajām kulta celtnēm. Ikvienam iebraucējam ir jāpaskaidro, ja viņš izvirzīs kādam reliģiska rakstura prasības, tad nonāks cietumā vai tiks izraidīts no valsts.

 27. Man kauns par latviešiem un latvju krieviem, kas ko tādu uzdrošinās teikt. Kādas bailes? Cilvēki pamostaties, šie cilvēki ir cilvēki, bet jūs ar savu uzvedību sevi padarat briesmīgu! Bailes no kā jums ir? Man tiešām gan smiekli nāca par šādu neizglītotu sabiedrības daļu un tai pašā laikā pārņēma lielas bažas, ka sabiedrībā, nebaidīšos teikt, pastāv tik dumji cilvēki! Pamosties, sāc uz pasauli skatīties plašāk. Visi ir šokēti par Francij, jā tas ir briesmīgi, bet iedomājaties kā ir šiem bēgļiem, viņi muka no tādas situācijas, kas norit Francijā viņu valstī teju katru dienu!

  • Ja, cillvēki to reiz saprastu! Tās tantiņas, kladzina un kladzina. Viņām no sevis vajadzētu baidīties.

  • Varbūt lai tie “bēgļi” iemācās vispirms uzvesties un neuzbāžas vietējiem? Tad arī problēmu būs mazāk. Bet diemžēl viņi uzbāžas ar savām “tradīcijām”, kāda man gar to daļa, ne es pie viņa braucu, bet viņš pie manis. Tad lai pielāgojas, vai tinās.

  • Ja godīgi, tad man ir pilnīgi nospļauties par tavu viedokli, jo pat kaķim tas ir. Bēgļiem ir domātas bēgļu nometnes un tikai. Jā, drošība ir jāgarantē šiem cilvēkiem, taču viņus drīkst integrēt tikai tad, ja viņi saprot, ka pie mums reliģija ir pilnīgi atdalīta no valsts. Par reliģiska rakstura prasību izvirzīšanu ikdienā ir jāsoda, jāpieņem likums, ka reliģiju tu vari praktizēt savāmājā, dzīvoklī, mošejā vai baznīcā, bet ne sabiedrībā.
   Redzi, Simona, tu esi tik dumja, ka šo momentu vispār neapjēdz…

  • Latvijas iedzīvotāji pamatoti baidās par savu drošību un jo vairāk būs šo svešo un naidīgo musulmaņu,jo nekaunīgāki un agresīvāki paliks šie islāmisti. Mucenieku iedzīvotāji pamatoti baidās un labi,ka cīnās par savu dzīves telpu un dzīvību.

  • Simona, kad tevi šie tēviņi spēka gados izjās visos caurumos, tad tev tikai pieleks, kas ir “bēgļi”, ko?
   Kurš normāls vecis, kad valstī ir karš, nevis ņem ieroci rokās, lai cīnītos, bet laižas lapās?
   Tiešām esi tik stulba, ko?

  • Simona, saprotu ka vēlaties samainīt savu dzīvokli vai māju pret dzīvokli “Muceniekos”, ielieciet sludinājumu, būs labi varianti.

  • Ja,Simona,ari mani parnem bazas,ka sabiedriba ir TIK dumji cilveki,ka tu.Kuri neredz talak par savu degungalu,un kuru passaglabasanas instinkts nedarbojas vispar.Un,piedod,ja tev nak smiekli par mums-sabiedribas “neizglitoto”dalu,tas absoluti apliecina tavu intelekta neesamibu.Jo cik stulbam jabut cilvekam,lai nespetu saskatit draudus,kadus pasaulei rada so migrantu miljoni.Padoma par to kada valas bridi…

   • Latvieshiem patiik kaa sunjiem riet. Vispirms ne visi ir Islama ticibas parstavji. Un otrkart ne vinji radiijushi situaaciju kas shobrid pasaulee ir. Bet te nav veerts teereet laiku un neaizglitotiem reejeejiem ko skaidrot.

  • Viņi-tie ” bēgļi” -” muka no tādas situācijas” ,tad kāpēc viņi tādu pat situāciju rada šeit,uz kurieni ir atbēguši?Acīmredzot tā ” situācija” viņus pilnībā apmierina un tagad viņi to pašu grib uzspiest arī mums.

  • Simona,iesledz beidzot savu veselo sapratu,un atver acis!

  • Nu ko! Laipni lūgti, izrāde sākas! Visi saprātīgi domājošie laipni lūgti uz manabalss.lv tur varot parakstities par referendumu imigrācijas jautājumos.

  • Pēc tavas loģikas sanāk, ka, ja kādas izdarības ir ierasta lieta kādā valstī, tad citā to drīkst atkārtot, pat ja tiek atņemtas cilvēku dzīvības? Zini, agrāk bija tautas, kurām bija tradīcija upurēt cilvēkus, bet vai tas nozīmē, ka mēs tagad tā drīkstam darīt, jo agrāk tiem tur tā bija normāla lieta? Ja kādā valstī ir karš, bet persona no tās valsts bēg uz citu, vai personai arī tajā citā valstī būtu jāatkārto tas, kas notiek dzimtenē, piemēram, jāsāk apšaut un spridzināt cilvēkus? Tu varbūt domā, ka esi ļoti izglītota, tici pareizajām, humānajām idejām, bet tu tiešām neapjaut, kāda ir realitāte. Tu dzīvo sapnī. Pamosties.

Draugiem Facebook Twitter Google+