×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
7. oktobris, 2015
Drukāt

Raidījums: Pazudušu čību dēļ Vecmīlgrāvī noslepkavo vīrieti (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Vecmīlgrāvī notikusi slepkavība pazudušu čībiņu dēļ. Nozieguma morāle – ja par nogalināšanu cietumā sēdējis vīrietis meklē savas čībiņas, vajag viņam palīdzēt, citādi var nākties saņemt vairākus naža dūrienus vēderā, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Svetlana ir otrās grupas invalīde, viņai ir grūti staigāt, tāpēc viņa pirms kāda laika beidza slēgt sava dzīvokļa durvis. Pati saka – lai cilvēki nāktu viņai palīdzēt. Taču palīgu vietā atnāca divi piedzīvotāji – 28 gadus vecais Vladimirs un 39 gadus vecais Konstantīns.

Abi jaunie dzīvokļa biedri atņēma Svetlanai bankas karti, nodzēra invaliditātes naudu un reizēm uz dzīvokli veda arī savas brūtes. Tad gan aizvilka gultai priekšā aizkariņu, lai Svetai nav jāskatās viņu mīlas priekos. Svetlana to visu pacieta. Nebija izvēles. Nemācēja īrniekus no savas mājas izmest.

Tagad Sveta atkal dzīvo viena un, starp citu, sākusi slēgt dzīvokļa durvis. Tas viss pēc tam, kad no sava paklāja viņa izberzusi pamatīgu asins pleķi. Tās bija Vladimira asinis. Notika viss pagājušajā nedēļā. Pēkšņi vienam no pudeles brāļiem savajadzējās čības, taču viņš tās neatrada. Tas bijis iemesls, kāpēc Konstantīns nodūris savu draugu Vladimiru.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ja, Vecmīlgrāvis, – Belorusskij vokzal.

  2. Čības ir svarīgs apģērba piederums – kad vajag iet uz ateju nokratīt atlikušo “kefīru” !

Draugiem Facebook Twitter Google+