Mobilā versija
Brīdinājums +4.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
20. jūlijs, 2015
Drukāt

Raidījums: Sērenē vasarnīcu iedzīvotāji sašutuši par ieceri būvēt riepu pārstrādes rūpnīcu

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgā reģistrētais uzņēmums ”SMP grupa” iecerējis Jaunjelgavas novada Sērenes pagastā pārstrādāt nolietotas automašīnu riepas, no kurām tiek ražota pirolīzes eļļa, taču vietējie iedzīvotāji apņēmušies to nepieļaut, ziņo “TV Spektrs”.

Iecerētā rūpnīcas vieta robežojas ar vasarnīcu rajonu, tāpēc iedzīvotāji, nevēlēdamies pieļaut, ka teritorijā būs smakas un iespējams vides piesārņojums, sabiedriskajā apspriešanā iestājās pret celtniecību.

Vasarnīcu rajons no iecerētās rūpnīcas atrodas aptuveni 50 metru attālumā, vēl tuvāk ir kāda dzīvojamā ēka.

Uzņēmuma pilnvarotais pārstāvis Andris Rāviņš neesot varējis atklāt, kāda būtu rūpnīcas ietekme uz apkārtējo vidi.

Jaunjelgavas novada pašvaldības vadītājs Guntis Libeks (“Vienotība”) raidījumam atzina, ka rūpnīcas vietas izvēle nav veiksmīga, tomēr, ja uzņēmēji neatkāpsies, ko mainīt būšot gandrīz neiespējami.

Pievienot komentāru

Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+