Mobilā versija
+3.9°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
20. jūlijs, 2015
Drukāt

Raidījums: Sērenē vasarnīcu iedzīvotāji sašutuši par ieceri būvēt riepu pārstrādes rūpnīcu

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgā reģistrētais uzņēmums ”SMP grupa” iecerējis Jaunjelgavas novada Sērenes pagastā pārstrādāt nolietotas automašīnu riepas, no kurām tiek ražota pirolīzes eļļa, taču vietējie iedzīvotāji apņēmušies to nepieļaut, ziņo “TV Spektrs”.

Iecerētā rūpnīcas vieta robežojas ar vasarnīcu rajonu, tāpēc iedzīvotāji, nevēlēdamies pieļaut, ka teritorijā būs smakas un iespējams vides piesārņojums, sabiedriskajā apspriešanā iestājās pret celtniecību.

Vasarnīcu rajons no iecerētās rūpnīcas atrodas aptuveni 50 metru attālumā, vēl tuvāk ir kāda dzīvojamā ēka.

Uzņēmuma pilnvarotais pārstāvis Andris Rāviņš neesot varējis atklāt, kāda būtu rūpnīcas ietekme uz apkārtējo vidi.

Jaunjelgavas novada pašvaldības vadītājs Guntis Libeks (“Vienotība”) raidījumam atzina, ka rūpnīcas vietas izvēle nav veiksmīga, tomēr, ja uzņēmēji neatkāpsies, ko mainīt būšot gandrīz neiespējami.

Pievienot komentāru

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+