×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
14. septembris, 2017
Drukāt

Raidījums: Šlesers dzīvo ekspluatācijā nenodotā ēkā (9)

Foto - LETAFoto - LETA

Bijušais politiķis, “oligarhu sarunu” “galvenais varonis” Ainārs Šlesers Jūrmalā dzīvo ēkā, kura nav nodota ekspluatācijā, jo tai nav tikusi atjaunota būvatļauja, ziņoja telekanāls TV3.

Būvatļauja Šlesera mājas būvniecībai tika apturēta pēc tam, kad Jūrmalas aizsardzības biedrība 2011.gadā to apstrīdēja tiesā, iebilstot pret būvniecību piejūras priežu mežā.

Pagaidām Šlesers nav sodīts par dzīvošanu ekspluatācijā nenodotā mājā, jo nav vēl pārbaudīts, vai ir noticis pārkāpums, norādīja Jūrmalas pilsētplānošanas biroja pārstāve Ina Jansone.

LETA jau ziņoja, ka Administratīvā rajona tiesa 2011.gada 25.oktobrī apmierināja Jūrmalas Aizsardzības biedrības (JAB) pieteikumu un atcēla Ministru kabineta (MK) 2010.gada 2.marta rīkojumu par meža zemes transformāciju Upes ielā 1a, kur politiķis un uzņēmējs Šlesers plāno būvēt privātmāju.

Savulaik valdībā tika atbalstīta 0,6627 hektārus plaša zemesgabala transformācija. Rīkojums paredzēja transformēt meža zemi savrupmājas un saimniecības ēkas kompleksa būvniecībai Šleseram un Inesei Šleserei piederošajā nekustamajā īpašumā. Transformējamajā platībā bija nepieciešama koku ciršana.

JAB tiesā apstrīdēja Ministru kabineta rīkojumu par Šleseram piederoša zemesgabala Upes ielā 1a lietošanas mērķa maiņu, meža vietā pieļaujot privātmājas būvniecību, tādējādi iznīcinot vērtīgu biotopu Rīgas jūras līča piekrastes zonā.

Tiesa no rīkojuma pieņemšanas dienas atcēla MK rīkojumu daļā, ar kuru tika atļauts transformēt 0,66 hektārus meža zemes Jūrmalā, Upes ielā 1a, taču Šleseru ģimene un uzņēmums “Avadel” aizliegumu cirst priedes viņu īpašumā pārsūdzēja.

2011.gadā apsekojot Šlesera īpašumu, tika konstatēts, ka politiķis savā īpašumā nelikumīgi izveidojis tenisa laukumu ar mākslīgo segumu, kas apjozts ar trīs līdz četrus metrus augstu drāšu žogu, taču nekādas palīgbūves līdzās laukumam nav uzbūvētas.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Kada jega konstatet-nekada darbiba jau neseko un slesers tik smejas!

 2. Lūk, atkal kārtējā blēdība.

 3. 3 lidz 4 metrus augsts zogs vai tik ne privato cietumu iecerējis?Barjera kārtējiem nelikumigiem darijumiem vai tamlīdzīgi.

 4. nu tad to budu nakti nosvilinat un miers

 5. Pēc 6 gadiem pēkšņi nākusi apskaidrība, ka Šlesers dzīvo nenodot mājā. Vāks kaut kāds

 6. kur tad lai dzīvo, kamēr noformēs ierēdņu sacerētos papīru kalnus?

  • … jo soda naudas maksāt ir daudz izdevīgāk kā NĪN . Viņš prot rēķināt. Bet viņa bērnu gan man žēl, tik daudz negatīvisma nes viņa uzvārds.

   • Tas viss ir sīkums, mums te ir vēl citi uzvārdi, kas nes vēl vairāk negatīvisma. Šlesers ne ar ko neizceļas uz citu “nacionālpatriotu” fona, tā, viduvējība.

Draugiem Facebook Twitter Google+